Як робити ставки на спорт – покрокова інструкція для початківців

Головна » Як робити ставки на спорт – покрокова інструкція для початківців

Спортивні ставки належать до азартних розваг, а значить, у них є елемент випадковості. Однак від ігор парі відрізняються тим, що беттер реально може спрогнозувати результат. Для цього достатньо виконувати аналіз даних, вміти читати котирування. Експерти НП роз’яснюють, як робити ставки на спорт.

Як вибрати БК

Якщо вирішили передбачати результати у світі спорту, виберіть потрібну беттінг платформу. Звертайте увагу лише на ліцензовані сайти, адже вони гарантують можливість виведення виграшів. Також експерти НП рекомендують враховувати такі фактори:

 • Широта лінії. Топові букмекери пропонують ставки не лише на відомі, але й менш популярні ліги. Повинні бути доступні не лише прематчі, а й live-прогнози.
 • Глибина розписів. Що більше ринків доступно на беттінг-сайті, то вища варіативність дій для беттера. Найкраще, якщо в розписах є не лише основні, а й другорядні маркети.
 • Бонусна політика. Вибирайте БК, де можна отримати стартове заохочення за перший платіж. Добре, якщо букмекер пропонує фрібет, кешбек. Найкращі компанії пропонують беттерам нагороди за виграшні експреси та страховки.

Ще фахівці NP радять вибрати БК, де підтримуються платіжні сервіси, що часто використовуються. Наприклад, якщо користуєтеся лише банківською карткою, реєструйтесь на платформі з підтримкою Visa, MasterCard.

Як зареєструватися в БК

Для беттінгу обов’язково знадобиться створити профіль у БК. Загальний алгоритм дій такий:

 1. Відкрийте сайт або програму букмекерської контори.
 2. Клацніть на кнопку реєстрації.
 3. Введіть електронну пошту.
 4. Вкажіть персональні дані, що були запрошені.
 5. Придумайте пароль.
 6. Дайте згоду з політикою компанії.
 7. Підтвердіть реєстрацію.

Багато легальних БК дають можливість зареєструватися за допомогою телефону. Є сайти, де можна авторизуватися через профіль, наприклад Google, Facebook.

Легальні БК на території України

В Україні працює багато сайтів для тих, хто шукає, як робити ставки на спорт. Експерти NP відносять до топових такі легальні БК:

Назва БК

Найменший платіж, грн

Максимальний розмір бонусу для новачків, грн

Найменша виплата, грн

Favbet

100

15 000

100

Vbet

100

2500

100

GG Bet

100

12 000

100

У представлених легальних БК доступні найкращі котирування, що забезпечується невисокою маржею. Крім того, компанії пропонують щедрі бонуси для новачків та оперативно виплачують виграші. Кожна з вищенаведених БК має ліцензію КРАІЛ, що гарантує повну легальність.

Закордонні БК

Прогнозувати результати можна і в зарубіжних БК, які мають ліцензію Кюрасао, Англії, Мальти чи іншої юрисдикції. До кращих із подібних платформ експерти np.ks віднесли такі сайти:

Букмекер

Мінімальний платіж, UAH

Найбільша бонусна сума, UAH

Мінімальна ставка, UAH

Найнижча виплата, UAH

1win

40

20 000

1

40

Melbet

25

2900

10

40

Mostbet

40

9000

5

150

Фахівці np.ks зазначають, що більшість відгуків про вищенаведених букмекерів в інтернеті є позитивними.

Як вибрати ставку

Зареєструвавшись в одній із БК, можна починати вибирати ставки. Роблячи вибір, зупиняйтеся на тих дисциплінах, в яких знаєтеся найкраще. Наприклад, можна вибрати ставку на:

 • футбол;
 • настільний теніс;
 • великий теніс;
 • баскетбол;
 • хокей та інші популярні види спорту.

Багато які закордонні БК пропонують екзотичні дисципліни. Наприклад, можна зробити ставку на дартс, снукер, стрибки з трампліну, інші напрямки.

Перед тим, як робити ставку на спорт, визначте, що хочете оформити – прематч чи live-парі. Прематчевий прогноз робиться заздалегідь і дає час для роздумів. Live-парі вимагає швидкої реакції, оскільки полягає прямо в ході змагання.

Вибрати ставку неможливо без урахування ринків. Експерти np.ks рекомендують новачкам ставити на маркети, що забезпечують добрий шанс виграшу. До таких ринків відносяться ті, що мають коефіцієнт нижче двох. Набравшись досвіду, можна вибирати ризикованіші варіанти, ставлячи, наприклад, на андердогів.

Навіщо ви хочете робити ставки на спорт

Визначте, навіщо хочете прогнозувати спортивні результати. Якщо головна мета – розвага, ставте невеликі суми на ринки, що забезпечують високу ймовірність виграшу. Використовувати будь-яку стратегію необов’язково – достатньо вибрати БК, яка реально сплачує виграші.

Інакша справа, якщо є мета стабільно отримувати прибуток. У такому разі експерти НП рекомендують розібратися у тонкощах аналізу статистичних показників та почати застосовувати ефективні тактики. Це підвищить частоту виграшів.

FAQ

Як зробити ставку на спорт?

Щоб зробити ставку, оберіть спортивну дисципліну, чемпіонат, матч. Після цього, натискаючи на котирування, розмістіть потрібні маркети в купоні, введіть розмір парі і підтвердіть його.

Чи реально закордонні БК виплачують призи?

Бо такі компанії працюють без ліцензії КРАІЛ, фахівці NP не можуть віднести їх до легальних в Україні. Але такі букмекери реально сплачують виграші. Головне, щоб БК мав дозвільний документ на діяльність від іншої юрисдикції. Це гарантує їхню чесність.

Хто може робити ставки на спорт?

За українським законодавством до ставок на спорт допускаються особи віком від 21 року. Закордонні БК обмежують доступ тим, хто молодше 18 років. Щоб укласти парі, потрібно бути зареєстрованим беттером та поповнити рахунок на сайті БК.

Що потрібно для виведення виграшу?

Для здійснення виплат верифікуйте профіль. Це можна зробити, завантаживши фото документів, що підтверджують особу в особистому кабінеті на сайті букмекерської контори.

Як вивести гроші з БК?

Для здійснення виплати відкрийте особистий кабінет, клацніть на кнопку виводу. Виберіть платіжний сервіс, введіть розмір суми, що виводиться, реквізити, підтвердіть операцію.

Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+