Коефіцієнти на спорт

Будь-який беттер стикається з великою кількістю понять при оформленні ставок. Одне з них – коефіцієнти на спорт. Саме від котирувань залежать шанси на виграш та розмір можливої виплати. Корисно знати, що означають коефіцієнти у ставках спорт, на які типи вони поділяються. Фахівці НП розібралися у цій темі.

Що означають коефіцієнти у ставках на спорт

Котирування – це мультиплікатор, який показує шанс настання певного результату у спортивному матчі з урахуванням букмекерської комісії. Коефіцієнти на спорт дозволяють визначити, скільки може принести парі.

Наприклад, котирування дорівнює 1.2. Це вказує на те, що ймовірність настання події є дуже високою. Якщо поставити 10 USD, то можна буде виграти 12 USD. Експерти NP зазначають, що ставки на спорт коефіцієнти на футбол та інші дисципліни розраховуються з урахуванням різних факторів.

Які коефіцієнти на спорт виділяють фахівці НП

Аналітики NP виділяють низькі та високі коефіцієнти на спорт букмекерські контори. Точні котирування залежать як від факторів, що впливають на матч, так і від маржі БК.

Невеликі коефіцієнти

Такі котирування зазвичай вибирають ті, хто бажає мінімізувати ризики. Маленькі коефіцієнти забезпечують найкращі шанси на виграш. Наприклад, у чоловічому тенісі спортсмени, які входять до топ-10 у 2019 році, перемагали у 9 із 10 змаганнях. Букмекери пропонували на них малі коефіцієнти, що не перевищують 1.19.

Великі коефіцієнти

Такі ставки більш ризиковані, але можуть принести великий приз. Великі коефіцієнти – це множники, які перевищують 2. Щоб успішно оформляти такі парі, потрібно мати певний досвід. Експерти np.ks зазначають, що навіть за черги програшів одиничний виграш дасть великий приз.

Які формати мають ставки на спорт коефіцієнти на футбол та інші дисципліни

Ставки на спорт коефіцієнти сьогодні можуть записуватись у різних форматах. Виділяють три типи котирувань.

Десятичне котирування

Такі ставки на спорт коефіцієнти сьогодні застосовують у європейських країнах, регіонах СНД, частині Азії. Вони записуються як десяткового числа. Приклад розрахунку виплати за десятковим котируванням був наведений вище.

Для переведення коефіцієнта на спорт у шанс настання події з маржею потрібно розділити 100 на множник. Наприклад, при мультиплікаторі 1.6 ймовірність того, що результат настане, дорівнює 62.5%.

Американські ставки на спорт високі коефіцієнти

Експерти НП встановили, що подібні котирування можуть бути не лише позитивними, а й негативними. Число показує розмір чистого прибутку, якщо поставлено 100 одиниць валюти. Наприклад, у американської ставки на спорт високий коефіцієнт дорівнює +200. У такому разі кожні 100 USD, витрачених на парі, можуть принести 200 USD.

Американські ставки на спорт високі коефіцієнти з мінусом показують, скільки потрібно витратити на прогноз для виграшу 100 одиниць валюти. Котирування –150 вказує на те, що виграти 100 USD можна, поставивши 150 USD.

Можна переводити американські ставки на спорт високі коефіцієнти в десяткові. Для цього потрібно розділити число на 100, додати 1. Наприклад, котирування дорівнює +130. У десятковому форматі її можна записати як 2.3.

Британські коефіцієнти у ставках на спорт

Таке котирування показує співвідношення чистого доходу та суми, яку необхідно витратити на прогноз. Наприклад, британський коефіцієнт ставки на спорт дорівнює 7/4. У такому разі кожні 4 поставлені USD принесуть 7 доларів.

Переклад котирування в десятковий формат виконується шляхом знаходження приватного та додавання 1. Наприклад, британські коефіцієнти у ставках на спорт дорівнюють 6/5. Тоді, як підрахували аналітики np.ks, десяткове котирування дорівнює 2.2.

Наскільки високі коефіцієнти на спорт букмекерські контори пропонують

Як показує досвід фахівців НП, те, які саме ставки на спорт коефіцієнти на футбол та інші напрямки пропонуються, залежить від конкретної БК. Співробітники беттінг-компаній, розраховуючи множники, враховують:

  • стан учасників матчу та рівень їхньої мотивації;
  • наявність травм у спортсменів;
  • стадіон, де проходить матч, та багато іншого.

Розбираючи, що означають коефіцієнти у ставках на спорт, експерти np.ks відзначають: будь-яке котирування містить букмекерську маржу. Наприклад, було розраховано, що у ставки на спорт коефіцієнт на футбол має дорівнювати 2.5. Після застосування маржі він може стати рівним 2-2.3. Розмір комісії при оформленні ставок на спорт із коефіцієнтами сьогодні залежить від наступних факторів:

  • політика компанії;
  • популярність турніру;
  • співвідношення сили учасників змагання.

Кожен букмекер сам визначає маржу, відштовхуючись від планових показників прибутку. Для маловідомих ліг пропонують великі коефіцієнти. Якщо говорити про співвідношення сили учасників, то чим менше різниця, тим нижча котирування. Крім того, при рівносильних опонентах котирування на їхню перемогу, виставлені беттінг сайтом, майже не відрізняються один від одного.

Коли фахівці NP спостерігають падаючі коефіцієнти на спорт

Під час аналізу котирувань можна помітити падаючі коефіцієнти на спорт. Експерти NP помітили, що таке відбувається у двох випадках.

Причина падіння коефіцієнтів на спорт Опис Приклад
Отримання аналітиками БК нової інформації про змагання Якщо фахівці компанії дізнаються, що шанси певного учасника на перемогу змінилися, вони можуть поміняти великий коефіцієнт на низький Високі коефіцієнти на спорт букмекерські контори пропонували на перемогу фаворита у футбольному матчі. Однак пізніше надійшла інформація, що важливий гравець команди зазнав травми. Шанси складу на перемогу зменшилися, тому БК знижують котирування
Провантаження лінії Чим більше парі оформляють беттери на конкретний ринок, тим нижче стають котирування Високий коефіцієнт на спорт букмекерська контора виставила на перемогу сильнішої хокейної команди. Проте минуло кілька днів, беттери оформили велику кількість парі на виграш фаворита. Букмекер, щоб уникнути серйозних збитків, знижує котирування

Також падаючі коефіцієнти на спорт можна помітити при оформленні live-парі. Котирування змінюються по ходу змагання.

Кращі ставки на спорт коефіцієнти сьогодні – рекомендації щодо пошуку беттінг сайтів від np.ks

Незалежно від того, чи хоче беттер оформити парі за високим чи маленьким коефіцієнтом, йому потрібно вміти підбирати БК із вигідними котируваннями. Насамперед, необхідно орієнтуватися на маржу. Чим вона нижча, тим краще для беттера. Також експерти NP радять враховувати, у якому форматі відображаються котирування. Беттер може бути незручно оформляти парі, якщо, наприклад, використовуються британські коефіцієнти в ставках на спорт. Також важливо звертати увагу на типи доступних парі.

Тип парі Опис Правила розрахунку виграшу
Ординар Містить 1 ринок Поставлена сума збільшується на множник
Експрес Поєднання ординарів Поставлена сума множиться на кожен коефіцієнт
Система Поєднання експресів Розмір виплати прямо залежить від кількості виграшних експресів

Знайти БК з найкращими котируваннями можна на сайті-оглядачі np.ks. У нашому рейтингу представлені ті беттинг платформи, які пропонують хороші множники та невисоку маржу, чесно виплачують виграші та пропонують бонуси.

Знаючи, що означає коефіцієнт у ставках на спорт, можна вибирати для себе найкращі варіанти прогнозів. Беттер завжди варто враховувати наявний бюджет при виборі котирувань. Наприклад, буде помилкою ставити на ринок з котируванням 10 відразу весь банкролл – висока ймовірність програти все.

Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+