Прогнози на спорт для ставок

Будь-хто, хто цікавиться тоталізаторами зі ставками на спорт, прагне вигравати. Досвідчені беттери можуть прогнозувати результати, аналізуючи велику кількість різних чинників. Проте новачкові може бути складно передбачити події. Тим, хто тільки почав цікавитись беттінгом, експерти np.ks рекомендують використовувати при здійсненні ставки на спорт прогнози.

prognozi-na-sport

Що таке беттінг і прогнози на спорт для ставок

Беттінг – це передбачення спортивних подій та оформлення парі у букмекера. Із цим поняттям нерозривно пов’язані прогнози на спорт ставки. Прогностична інформація дає змогу поставити саме на ті ринки, які з найбільшою ймовірністю принесуть виграш.

Для ставок на спорт онлайн прогнози складають фахівці, які мають більший досвід. Це може бути досвідчений беттер, який вирішив поділитись своїми рекомендаціями з іншими людьми, заробити на цьому. Є й ті, хто спеціалізується на прогнозуванні, – капери. Багато хто з них має доступ до інсайдерської інформації.

Як використовувати при оформленні ставки на спорт прогнози

Використовуючи при оформленні ставки на спорт прогнози, беттер значно збільшує шанси на здобуття виграшу. Фахівці оперують великим обсягом даних, спираються на свій досвід, що дозволяє їм приймати максимально об’єктивні рішення.

Для застосування прогностичних відомостей насамперед потрібно знайти їх. Коли прогноз на спорт знайдено, необхідно проаналізувати його. Також важливо зважити на репутацію прогнозиста. Експерти np.ks не рекомендують сліпо довіряти каперам, які тільки недавно почали працювати у відповідній сфері.

Завжди потрібно поєднувати власну аналітику та інформацію прогнозистів. За результатами аналізу доступних відомостей можна приймати рішення, яке видається найбільш вірним. Після цього залишається оформити відповідне парі у букмекера.

Які переваги мають для ставки на спорт онлайн прогнози – думка експертів NP

Головне, що дають ставки на спорт онлайн прогнози – це підвищення кількості виграшних парі. Також до переваг використання прогностичної інформації фахівці NP зараховують:

  • покращення власних навичок аналітики – беттер матиме аналізувати прогностичну інформацію, а отже, він напрацьовуватиме корисний досвід;
  • можливість оформити парі за найбільш вигідним коефіцієнтом – зазвичай ставки на спорт онлайн прогнози містять інформацію про ринки, які здатні принести великий приз;
  • наявність безкоштовної інформації – капери заробляють на прогностичних відомостях, проте завжди можна знайти на спорт прогнози безкоштовно.

Ігнорувати аналітику, на думку експертів НП, точно не варто.

Що таке тоталізатор ставок на спорт

Спочатку будь-яка букмекерська контора ставки на спорт тоталізатор приймала лише на кінські перегони. Проте з розвитком онлайн БК стали доступні й інші дисципліни. Тоталізатор ставки на спорт не передбачає звичних котирувань, а прогнозувати потрібно одразу кілька наслідків. Брати участь у парі може скільки завгодно беттерів. Від того, скільки грошей буде витрачено на прогнозування, залежить призовий фонд. Він розподіляється між тими, хто чітко спрогнозував події. У цьому плані такі парі можна порівняти з розіграшем прогресивного джекпоту в казино, який формується із грошей гравців.

Наведемо приклад роботи у букмекерській конторі зі ставками на спорт тоталізатора на підставі досвіду НП. Наприклад, 10 беттерів ставлять на гру Реала та Барселони. Полягають такі заклади:

Результат Поставлена сума, USD Кількість беттерів, які вибрали результат
Перемога Реала 2 2
1 2
Перемога Барселони 1 5
Нічия 1 1

Припустимо, 5% призового фонду переходить букмекерській конторі. Інші 11.4 USD будуть поділені між тими, хто правильно спрогнозував результат гри.

Футбольний клуб Реал переміг, отже, призовий фонд ділиться між 4 беттерами. Однак вони отримують не однакові частини, оскільки прогнозували різні результати. Розрахувати виплати можна, поділивши призовий фонд, 11.4 USD на суму, яку поставили на футбольну команду Реал, тобто на 6 USD. В результаті буде отримано котирування 1.9. По ній і провадиться розрахунок виплати. Ті, хто ставив по 2 USD, заберуть 3.8 USD. Решті дістанеться по 1.9 USD.

Відмінності між звичайними парі та тоталізатором

Фахівці НП виділили основні відмінності між звичайними парі та тоталізатором.

Критерій Звичайне парі Тоталізатор
Котирування Фіксована для кожного ринку Відсутнє, розрахунок виплат виконується індивідуально для кожного беттера
Виплата Надається за кожен правильно спрогнозований результат відразу після його настання. Сума виграшу залежить від котирування Залежить від кількості беттерів, поставлених сум
Розрахунок призу Поставлена сума збільшується на множник відповідного ринку Призовий фонд ділиться між беттерами, які правильно спрогнозували мінімально потрібну кількість подій. Якщо банкролл не розподіляється повністю, він використовується для накопичення джекпоту
Типи можливих парі Будь-які з існуючих типів парі Прогнозувати можна лише конкретні події. Лінії не надто варіативні. Зазвичай можна пророкувати переможця матчу, фінальний рахунок
Напрями прогнозування Практично будь-які з існуючих спортивних, кіберспортивних дисциплін Конячі перегони, футбол, хокей, баскетбол, кіберфутбол

Як можна помітити, відмінності дуже суттєві. Також можна згадати, що звичайні парі приймаються лише у наземних пунктах, на сайтах та у додатках. Ставити на тоталізатор можна навіть стадіонах. Наприклад, можна спрогнозувати події, будучи глядачем футбольного матчу, перегонів, гонок собак, інших змагань. .

Які пропонує букмекерська контора ставки на спорт у тоталізаторі – огляд від НП

Експерти NP докладно вивчили, як працює тоталізатор ставки на спорт. Було виділено три основні типи таких парі:

  • 1х2 – користується найбільшою популярністю. Для отримання виграшу необхідно прогнозувати, хто переможе у змаганні, чи буде нічия. Найчастіше потрібно спрогнозувати 15 результатів. Призи букмекерська контора ставки на спорт тоталізатор видає при правильному прогнозуванні мінімум 9 подій.
  • Фінальний рахунок – необхідно передбачати, скільки очок набере кожен учасник. Зазвичай достатньо чітко передбачити рахунок у 2 з 8 змаганнях для нарахування виплати.
  • Тоталізатор на кінських бігах – беттери прогнозують переможця, позицію, яку займе конкретний скакун. Беттінг платформа виступає в ролі гаранта.

Експерти np.ks зазначають, що такі парі можуть передбачати змішані спортивні дисципліни. Наприклад, деякі тоталізатори дають можливість передбачати одночасно і футбольні, і хокейні події.

Яке значення мають на спорт прогнози на сьогодні в тоталізаторі

У тоталізаторі доступні на спорт прогнози на сьогодні мають таке ж значення, як і у випадку зі звичайними парі. Наприклад, беттер необхідно передбачити результат мінімум 9 змагань з 15 для отримання виграшу. Експерти НП радять знайти відповідні прогнози на спорт ставки та визначити, кого капери відносять до фаворитів.

У випадку з тоталізатором прогностична інформація особливо корисна. Справа в тому, що правильно передбачити відразу кілька наслідків буде складно навіть досвідченому беттеру. Тільки справжній професіонал, який розуміється на всіх нюансах конкретної дисципліни, зможе правильно спрогнозувати багато подій.

Де шукати на спорт прогнози безкоштовно – рекомендації експертів np.ks

На спорт прогнози сьогодні можна знайти в різних каналах. Експерти NP рекомендують відвідати:

  • канали каперів у месенджерах;
  • паблік у соцмережах, де спілкуються беттери;
  • тематичні форуми.

Також на спорт прогнози на сьогодні можна знайти за допомогою звичайної пошукової системи. Достатньо набрати, наприклад, у Google відповідний запит і здійснити пошук. Багато корисної інформації публікується у відкритому доступі. Крім того, практично будь-який капер дає на спорт прогнози безкоштовно на додаток до платної інформації.

Інформація – це цінний для беттера ресурс, який обов’язково варто використати. Використовуючи при оформленні ставок на спорт прогнози, можна забезпечити найкращі шанси на збільшення початкового банкроллу. Головне – вибирати надійні джерела інформації. Можна спочатку спробувати застосовувати прогнози, що існують для спорту, безкоштовно – це дозволить визначити, наскільки достовірні відомості дає той чи інший капер. Якщо прогнозист надає інформацію, яка реально допомагає вигравати, можна вдатися до платних послуг.

Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+