Лінія відкриття: що це? І чому її вигідно грати?

Головна » Лінія відкриття: що це? І чому її вигідно грати?

У беттінгу є таке поняття, як «лінія відкриття». Саме так називаються «свіжі» ставки, відкриття яких відбулося буквально пару хвилин або навіть секунд тому. Вважається, що в таких умовах створюються максимально вигідні для клієнта валуйні умови. Справа в тому, що аналітики просто не в змозі перевірити всі лінії, тому час від часу з’являються особливо вигідні результати і варіації коефіцієнтів. НП розповість усі деталі про це явище.

Лінії відкриття та закриття

Лінія відкриття та лінія закриття – це популярні терміни у беттінгу, і НП допоможе вам у них розібратися. Справа в тому, що лінії в БК пишуть, як правило, програми, використовуються для цього скрипти, формули та інші автоматизовані рішення. Далі аналітики проводять перевірку, проте за всім встежити їм також складно. В результаті лінія відкриття, яка ось-ось вийшла, може бути просто ще неперевіреною, свіжою і в ній будуть помилки, що для беттерів та їх ставок дуже вигідно. Це надає перевагу над іншими гравцями. Завдання в беттінгу – якнайшвидше знайти таку і скоригувати коефіцієнт.

Далі за цим ринком ставку зробить ще дуже багато людей і вийде лінія закриття. В останні миті перед закриттям та початком матчу вона найправильніша і найточніша, а також максимально близька до реальності. Експерти NP стверджують, що тут не варто шукати валуйних ставок. Тому лінія закриття вже нецікава для тих, хто хоче взяти максимальну вигоду.

Важливість лінії відкриття для гравця

Лінія відкриття, на думку фахівців NP, має багато переваг, особливо якщо порівнювати її з будь-якими іншими стадіями руху лінії до самого старту матчу. Вся справа в кількості валуйних ставок, тобто, по суті, помилок букмекера. Допустити їх, використовуючи програми, загалом цілком закономірно. Трапляється, що БК «списують» ставки в іншій контори, і там вони теж помиляються. Недогляд навіть найменших даних призведе до того, що коефіцієнт буде невірним. Це може бути травма гравця або гаряча новина про те, що на конкретну гру деяка група гравців не поїде. Все має значення.

Сам беттер, зокрема спираючись на інформацію на np.ks, може саме це знати і з радістю скористатися. Не дивно, що така стратегія активно користується професійними беттерами. Тобто вони, по суті, роблять ставки по лінії відкриття, спираючись виключно на власну аналітику та інформацію, яку, можливо, не знає букмекер або просто не враховує її.

У нижчих лігах знайти подібні помилки значно простіше, хоча для цього, звичайно, потрібно добре орієнтуватися. Розрахунки для таких ліній проводяться, як правило, за стандартними формулами, які абсолютно не враховують багато нюансів, зокрема травми, склади команд та інше.

У цьому випадку буде достатньо навіть елементарного аналізу, щоб використати неуважність аналітиків БК на свою користь. Головне – заздалегідь вивчити майбутній тур і намітити, на що вам хотілося б поставити і на який конкретно коефіцієнт.

Гра на трендах по лінії відкриття

Наступний момент, який потрібно врахувати, – це гра на трендах. Суть у тому, що беттер під час підготовки до матчу має кілька підготовлених трендів. Як варіант, команда виконує в 10 іграх з 10 тотал 12 кутових, і це суттєво відрізняється від середнього показника по лізі. У такому випадку гра на трендах буде виглядати так: букмекер пропонує прийнятний тотал і коефіцієнт (на думку клієнта), то беттер, дочекавшись свіжої лінії відкриття, заграє її, і ось якраз це і буде валуйною ставкою. Гра на трендах, на думку NP, здатна принести гарний зиск.

Боти для відстеження відкриття лінії

Найцікавіше питання у цій усій темі – як не пропустити відкриття лінії, адже це відбувається постійно, буквально кожну секунду. І букмекер про це, звичайно, не повідомляє, адже теж розуміє, що може помилятися. У цьому випадку до вашої уваги боти для відкриття лінії, і ми в np.ks розповімо, що це таке.

Щоб постійно, кожну секунду не моніторити сайт букмекера, оптимальним рішенням буде звернутися за допомогою ботів для відкриття лінії. Вони сповіщають про те, що в розділі, що вас цікавить, відкрита лінія. Це забезпечує готовність завжди і без зусиль отримати перевагу над іншими беттерами.

Тобто ви зможете спланувати свої майбутні ставки. Дійте так:

  • ви розумієте, яким чином ефективно прогнозувати тотали за кутовими чи добре знаєтеся на Бундеслізі (Німеччина);
  • ви оцінюєте для себе, що і на який коефіцієнт готові поставити;
  • проводите налаштування бота, підписавшись на конкретні лінії відкриття. Ґрунтуєтеся на своїх уподобаннях та знаннях у тій чи іншій спортивній сфері.

Таким чином, боти для відкриття лінії допоможуть вам використовувати свої знання та розуміння ігрової ситуації з максимальною користю для себе та зробити беттінг ще вигіднішим.

FAQ

Що таке лінія відкриття?

Експерти НП пояснюють, що лінія відкриття – це ставки, які з’явилися секунди чи хвилини тому. Це стосується як маркерів для прематчу, так і для лайву.

Чим вигідні лінії відкриття?

Основна вигода в тому, що є всі шанси вловити валуйні коефіцієнти, на яких можна отримати максимально велику віддачу, і з np.ks це зробити цілком реально.

Чому вдається отримати вигідні коефіцієнти на лінії відкриття?

Все досить просто. Аналітики букмекера не встигають відстежувати всі ставки та коефіцієнти, особливо часто це відбувається у нижчих лігах та непопулярних чемпіонатах.

Як не пропустити лінію відкриття?

Ліній постійно відкривається дуже багато, і не пропустити ту, яка потенційно може принести вам зиск, складно. Тому оптимальний варіант відстеження – це використовувати функціонал спеціальних ботів.

У чому суть стратегії ставок на лінію відкриття?

Цю стратегію часто використовують професійні беттери, які закривають її максимально швидко, спираючись на власну аналітичну інформацію та помітивши, що пропозиція дуже щедра.

Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+