Дзеркало сайту: що це таке і як воно використовується у ставках

Головна » Дзеркало сайту: що це таке і як воно використовується у ставках

Дзеркало сайту БК – важливий інструмент для функціонування закладу. Це альтернативний майданчик, який забезпечує доступ до ресурсу у разі географічних чи технічних обмежень. Також дзеркала допомагають потрапити на заблокований сайт букмекерської контори. Дізнатись перелік ліцензійних актуальних букмекерських компаній України допоможе np.ks.

Що таке дзеркало сайту

Дзеркало сайту БК – це точна копія головного ресурсу, яка відрізняється лише URL-адресою. Майданчик має такий самий дизайн, перелік розділів, асортимент послуг та функціонал. Беттери можуть робити ставки, отримувати бонуси та здійснювати фінансові транзакції.

Які сайти вважаються дзеркалами

Копією офіційного сайту вважається той самий ресурс, який був створений пізніше і знаходиться на іншому домені. Виділяють два типи дзеркал сайтів БК:

  • автономний ресурс, розміщений на іншому хостингу, що не залежить від головного порталу;
  • двійник домену з ідентичною папкою на сервері, основна відмінність – доменне ім’я. Після того, як користувач ввів адресу, він опиниться на основному ресурсі

Найчастіше у беттінгу використовують перший варіант. Це пов’язано з відсутністю ліцензії та блокуванням сервісу провайдером. Найкращі майданчики для ставок можна знайти у NP.

Навіщо потрібні дзеркала

Перші копії офіційних ресурсів створювалися для того, щоб розвантажити основний сервер. Тому що, коли актуальні букмекерські компанії стають все популярнішими, наплив відвідувачів збільшується і сервери перевантажуються. Перенаправлення на робочий клон відбувається у цьому випадку автоматично.

Сьогодні існує чимало заблокованих БК, які працюють без ліцензії, та доступ до них обмежується провайдером. Це запасний майданчик, де гравці можуть здійснювати ставки, отримувати виграші та виводити гроші. Актуальні букмекерські компанії у вільному доступі гравці знайдуть на np.ks.

Чому сайти деяких БК заблоковані

З легалізацією азартного бізнесу в Україні нелегальні букмекерські контори почали блокуватись. Доступ до беттингу користувачів обмежений. Щоб дати можливість увійти на офіційний сайт БК та здійснювати ставки, створено альтернативні адреси, які є точною копією оригіналу. Додаткові причини, через які заблоковані БК:

  • технічний збій;
  • атака хакерів;
  • навантаження сервера.

Неважливо, з якої причини заблоковано БК, відновити доступ допоможуть дзеркала. Сайти без обмежень для беттінгу представлені на НП.

Де знайти адреси актуальних дзеркал букмекерів

Сайт np.ks (NP чи НП) – це найкращий оглядовий майданчик, який висвітлює беттинг в Україні. Тут можна знайти всі ліцензійні майданчики, дізнатися перелік послуг, рейтинг букмекерів, а також основні стратегії для укладання виграшних парі.

Беттери, які зіткнулися із труднощами доступу до БК, можуть скористатися дзеркалом. Знайти посилання допоможе оператори технічної підтримки. Додаткові поради:

  • підписатися на розсилку та отримувати адреси актуальних клонів на email;
  • групи в месенджерах та соцмережах;
  • блоги гравців та сайти-партнери.

NP не надає відомостей про дзеркала, оскільки дає інформацію лише про ліцензійні заклади.

Плюси та мінуси дзеркал БК

Використання дзеркал має ряд плюсів, особливо в порівнянні з іншими методами обходу блокування.

Переваги

Недоліки

Можна обійти блокування

Ризик потрапити на фішинговий сайт та стати жертвою шахраїв

У порівнянні з іншими способами, заходити з дзеркала найшвидший та найефективніший метод

Дзеркало завжди під загрозою блокування

Не знижує швидкість з’єднання з мережею-інтернет

Іноді потрібно шукати новий робочий клон

Повна ідентичність із офіційним сайтом

Відмінності лише в адресному рядку

Доступ до повноцінного функціоналу, ідентичного основного ресурсу

Не потрібно повторно створювати обліковий запис

Не вимагає розширення від браузера

Не потрібно завантажувати додатковий софт на пристрій

Безпека та конфіденційність

Іноді для додаткового мотивування переходу на дзеркала букмекерські контори дають додаткові бонуси

Легко знайти посилання

Швидко працює без зависань

Доступ до повноцінного функціоналу

Але, незважаючи на наявність мінусів, альтернативні ресурси залишаються найкращим способом потрапити на заблокований ресурс. Щоб відрізнити підроблений сайт від оригінального клону, потрібно уважно подивитися на його оформлення та вимогу до використання. Букмекерська контора ніколи не проситиме повторної реєстрації або введення додаткових даних. Ще один улюблений шахраями метод – вимагати поповнення рахунку для розблокування профілю або вигадують інші причини.

Одна з головних ознак фішингового сайту – неклікабельні посилання та відсутність можливості переходу внутрішніми сторінками. Щоб не потрапити в мережу шахраїв, рекомендується дізнаватися посилання на дзеркало у оператора технічної підтримки. Найкращий спосіб робити ставки тільки на сайтах, рекомендованих НП.

FAQ

Чи безпечні дзеркала?

Справжня копія офіційного сайту точно дублює функціонал і оформлення головного ресурсу. Гравцям гарантовано безпеку персональних даних, захищених протоколом шифрування, конфіденційність. Іншими словами, користуватися офіційними дзеркалами є абсолютно безпечним.

Дзеркало перестало працювати, що робити?

Швидше за все, клон був заблокований провайдером У цьому випадку потрібно знайти нове дзеркало. Швидко знайти копію допоможуть оператори технічної підтримки.

Як забезпечити безперебійний доступ до ставок?

Потрібно зберегти посилання на дублюючий ресурс у закладках.

Я можу вивести гроші з ігрового рахунку за допомогою дзеркала?

Так, копія офіційного сайту відкриває доступ до всіх функцій оригінального ресурсу.

При введенні даних для входу на дзеркало з’являється повідомлення, що потрібно вказати додаткові дані. Що робити?

Це підроблений ресурс, і його потрібно терміново залишити. Офіційні дзеркала є точною копією головного сервісу та не вимагають додаткових даних для входу та виведення коштів. Дізнатися реальну адресу клону рекомендується в саппорт або підписатися на розсилку від закладу.

Я граю в ліцензійній БК, але доступ до сайту зник. Чому?

Проблеми з доступом можуть виникнути з технічних причин через перевантаження сервера, хакерську атаку тощо. Ви можете почекати, поки технічний відділ вирішить проблему, або використовувати копію ресурсу.

Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+