Індустрія азартних розваг онлайн постійно розвивається. Колись вона обмежувалася одними відеослотами та ставками на спорт, проте сьогодні можна грати у рулетку, карти, лотереї у прямому ефірі. Також з’явилися швидкі ігри, які є поєднанням грального автомата та беттінгу. Такі розваги також відомі як віртуальний спорт.
Що таке «швидкі ігри»
Швидкі ігри схожі на реальні змагання, проте те, як розвиватимуться події, моделюється програмою. Ставки можна робити на віртуальні кінські перегони, теніс, футбол, інші види спорту. Це робить таку розвагу схожою зі звичайними спортивними прогнозами, де можна передбачати, хто переможе в матчі, яким буде підсумковий рахунок чи настануть інші події.
Для більшого занурення виробники швидких ігор передбачають візуалізацію змагань за допомогою тривимірної графіки. ГВЧ визначає, як проходитиме матч, з урахуванням заздалегідь виставлених котирувань. Залежність від випадковості робить швидкі ігри схожими на відеослоти.
Причини популярності
Фахівці НП виділили кілька переваг швидких ігор. До основних причин популярності подібних розваг було зараховано таке:
- Просте прогнозування. Віртуальні ігри у спорті є оптимальними для новачків, які не вміють аналізувати статистичні дані. Шанси на отримання призу високі навіть у тому випадку, якщо беттер повністю поклався на успіх.
- Швидкий розрахунок парі. Це вигідно відрізняє віртуальні ігри у спорті від реальних, де очікування на результат може зайняти не один день. Отримати приз за правильний прогноз можна буквально протягом декількох хвилин після оформлення ставки.
- Великий вибір змагань. У реальному спорті бувають періоди, коли не проводиться жодних великих змагань. У такий час беттерам важко вибрати, на що зробити ставку. Віртуальний спорт позбавлений такого недоліку – у будь-який момент доступна велика кількість турнірів.
Яких-небудь недоліків у швидких ігор експерти NP не виявили.
Настільний теніс та дартс
Фахівці np.ks відносять до однієї з найпопулярніших віртуальних дисциплін настільний теніс. Вона стала доступною з 2018 року. Середня тривалість партії – 5 хвилин. Змагання з настільного тенісу доступні практично цілодобово. Можна прогнозувати, хто стане переможцем партії, ставити на тотал, парне/непарне, фінальний рахунок. Кількість змагань, які передбачає настільний теніс, щороку зростає.
Ще до популярних віртуальних видів спорту експерти np.ks зараховують дартс. Найчастіше ставлять на переможця матчу. Ще дартс дає можливість прогнозувати влучення в такі сектори мішені:
- парні/непарні;
- чорні/білі;
- великі/малі.
Аналітики NP визначили, що в дартс дізнатися про результат парі можна буквально за секунди.
Віртуальні ліги
Беттінг-платформи дають можливість ставити на віртуальні ліги, які мають реальні аналоги. Особливою популярністю, як встановили експерти НП, користуються ставки на FIFA у кіберфутболі. Втома та сила гравців, травми, погодні умови – все це не має значення. Для кіберфутболу характерна динамічність – за матч забивається набагато більше м’ячів, ніж у реальній дисципліні.
Ще до популярних напрямів аналітики НП відносять кіберхокей. Регулярно оформлюються ставки, наприклад, на віртуальну лігу NHL. Також набирає популярності кібербаскетбол. Найчастіше ті, хто віддає перевагу віртуальним лігам, ставлять на NBA. Можна спрогнозувати, скільки дво- та триочкових кидків буде здійснено за матч, передбачати результат змагання в основний та додатковий час.
«Швидкі ігри» у традиційному спорті та популярних лігах
Зростаюча популярність швидких ігор у спорті призвела до того, що багато беттинг-платформ додали відповідні парі в звичайні дисципліни. Наприклад, у футбольному матчі можна спрогнозувати, що трапиться раніше – аут чи пробиття по воротах.
Доступні аналогічні парі та в інших видах спорту, наприклад, у хокеї, баскетболі. У великому тенісі є можливість ставити на розіграш – такий прогноз також можна зарахувати до швидких ігор.
Слоти, які мімікрують під «швидкі ігри»
Існують азартні ігри, які фактично імітують віртуальний спорт. Вони відрізняються тим, що від користувача потрібно ухвалити рішення, а не просто вказати розмір ставки. До найпопулярніших експертів np.ks відносять такі ігри такого типу:
Гра |
Розробник |
Опис |
ET Races |
Evoplay |
Гравець вибирає, яку суму поставити, а також одного із 3 скакунів. Якщо вибраний кінь перемагає, видається приз, рівний х2.88 ставок |
Penalty Shoot Out |
Playtech |
Від гравця потрібно вказати, в якому напрямку бити по м’ячу. Завдання – забити гол, воротар при цьому рухається випадково. Виграш доходить до х30.72 ставок |
Aviator |
Spribe |
Гравець повинен зупинити політ літака, перш ніж останній зникне з екрана. Максимум можна виграти х100 ставок |
Також експерти NP відносять до популярних швидких ігор Mines, JetX, Speed and Cash.
Небезпека «швидких ігор»
Такі ігри, як і будь-які інші азартні розваги, можуть призвести до ігроманії. Однак можна мінімізувати ризики, дотримуючись нескладних правил:
- не витрачайте на ігри позикові гроші;
- не проводьте за швидкими іграми весь вільний час;
- не намагайтеся відігратися після серії програшів.
Не розглядайте швидкі ігри як спосіб заробітку – сприймайте їх виключно як розваги.
FAQ
У швидкій грі можна користуватися стратегіями управління банкроллом. Це мінімізує програш великих сум. Не ризикуйте більше 5% банкролла на одну ставку, щоб мати довгу дистанцію та підвищити шанси на успіх.
Якщо говорити про віртуальний спорт, то найчастіше запускаються кіберматчі та кінські перегони. Але найбільш перспективним є дартс і настільний теніс. З краш-ігор найбільш відомі Aviator та JetX.
Це залежить від конкретної гри. Наприклад, у краш-іграх потрібна швидка реакція. У віртуальному спорті допоможе стратегічне мислення. Але варто пам’ятати, що все вирішує ГВЧ.
Злам ГВЧ практично неможливий, оскільки він розробляється з урахуванням криптографічних принципів та захищений шифруванням. Крім того, це заборонено правилами БК.
Такі ігри набирають популярності через захоплюючий процес та швидке отримання результату. Їхні прості правила зрозумілі навіть новачкам у світі азарту.