Головна » Ставки на спорт кіберспорт

Кіберспорт переживає неймовірне зростання популярності та визнання як форма змагальної діяльності. Сектор, що неймовірно швидко розвивається, став чудовим видовищем, що приваблює мільйони фанатів по всьому світу. Це забезпечує масштабні призові фундації. Аналітики НП вважають, що буде створено нові види ставок на спорт кіберспорт, покращено технологічні платформи, посилено заходи безпеки.

Вже зараз штучний інтелект використовується для прогнозування результатів матчів. Аналітичні системи визначають найбільш вигідні стратегії. Відомі ігри, такі як League of Legends, Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive та Fortnite, приваблюють мільйони активних гравців та фанатів у всьому світі.

Ставки на кібер спорт стали значним аспектом беттынгу. Вони надають можливість любителям взаємодіяти з подіями у реальному часі та відчувати участь у ігровому процесі. Найталановитіші кіберспортсмени заробляють мільйони, а беттери, роблячи вірні прогнози, одержують свої виграші.

Аналітика НП: ставки на кібер спорт

В останні роки ставки на кібер спорт є унікальною нагодою для фанатів і поціновувачів цієї дисципліни брати активну участь в ігровому процесі. Все більше букмекерських контор додають до свого арсеналу інноваційний вид спорту, а деякі спеціалізуються на ньому. Ви можете вибрати найкращу для себе БК, читаючи огляди та рейтинги експертів np.ks.

Розпис на ставки на спорт кіберспорт у найкращих конторах може досягати 300 і більше маркетів. Види ставок – класичні та властиві лише кіберспорту. У таблиці представлені найпопулярніші види парі.

Вид ставки

Характеристика

Вихід

Перемога однієї з команд чи нічия

Тотал

Загальна кількість раундів, вбивств, веж, карт тощо.

Фора

Різниця у рахунку команд

Статистика

Різноманітні статистичні дані

Аутрайт

Довгострокові ставки на турніри.

Спеціальні

Властиві лише певній грі. Наприклад, у Доті 2 – «на першу кров»

Кіберспорт Dota – прогнози на спорт

Dota – у трійці лідерів популярності серед кібер-ігор. Ця гра є на всіх ресурсах, що пропонують інноваційний беттинг. У кіберспорту Dota прогнозів на спорт багато маркетів та цікавих видів ставок. Щоб робити успішні прогнози, необхідно ретельно підготуватись, вивчаючи огляди np.ks та інших авторитетних ресурсів.

Новачкам рекомендується розпочинати кіберспорт Dota прогнози на спорт у прематчі. Оскільки Live вимагає значних знань, великого досвіду та миттєвої реакції на події у реальному часі. Набувши досвіду, можна перейти в лайв. Саме в кіберспорті Dota прогнози на спорт у живому режимі приносять гравцям максимум незабутніх емоцій та призів.

Ставки скінами – рекомендації np.ks

Скін (skin) – внутрішньоігровий предмет, частина вигляду персонажа. Це одяг, аксесуари, екіпірування, які можна «вдягнути» на героя гри. Їх продають і купують, дають як бонуси, роблять ставки скінами. Предмет може коштувати лише кілька центів, але один скін із гри CS:GO одного разу продали за 100 000 доларів.

Експерти NP вважають, що ставки скінами поступово старіють через меншу зручність порівняно із звичайними депозитами. Але, як і раніше, мають свою нішу і шанувальників. Якщо ви хочете застосувати свій інвентар для ставок скінами, то зареєструйтесь на спеціалізованому ресурсі, який приймає такий вид депозиту. Попередньо переконайтеся в хорошій репутації платформи, почитавши огляди np.ks та відгуки.

Контра Страйк тоталізатор

Вихід шутера зі світовою популярністю припав на пік розквіту онлайн-беттингу, і багато БК відразу впровадили її на свої сайти. Укладати парі в Контра Страйк тоталізатор можна як у прематчі, так і в лайві. Аналітики НП вважають, що перший варіант спокійніший, другий – емоційний і менш передбачуваний, але частіше призводить до виграшів. Види ставок на Контра Страйк тоталізатор:

 • перемога першої команди – П1;
 • перемога другої команди – П2;
 • фора по картах та раундах;
 • тотал карт та раундів;
 • точний рахунок тощо.

Аналітики NP з’ясували, що перевагою парі на Контра Страйк тоталізатор є стабільність. Мінус – менше ринків, ніж у класичних дисциплін.

Як робити ставки

Щоб почати робити ставки на спорт кіберспорт, потрібно зареєструватися в букмекерській конторі та пройти процедуру верифікації. Вона є обов’язковою у всіх ліцензійних закладах для відповідності законодавству та забезпечення безпеки. Далі зберіть якнайбільше інформації про майбутній матч. Допоможуть вам огляди експертів, статистика завершених змагань. Ці матеріали ви знайдете на сайті НП та у кращих БК. Багато можна почерпнути на сторінках соцмереж команд і спортсменів.

Алгоритм укладання ставки на кібер спорт:

 1. Авторизуйтеся на сайті.
 2. Виберіть Прематч або Лайв.
 3. Знайдіть вид спорту та подію.
 4. Вкажіть результат.
 5. Впишіть у купон суму.
 6. Клацніть на «Зберегти».

Експерти NP нагадують: починайте з простих ставок та невеликих сум у режимі прематч. Дотримуйтесь принципів відповідальної гри.

Беттінг: як підготуватися до гри

Безумовно, щоб укладати успішні парі, необхідно чудово знати правила та особливості гри – матчастина. Успішний беттінг передбачає читання прогнозів експертів, вивчення статистики, перегляд записів завершених матчів. Команди мають улюблені карти, на яких вони часто виграють, і неулюблені. Це помітно за результатами.

Зверніть увагу, що букмекерські контори нерідко неправильно оцінюють шанси команд. Аналітика будується на статистиці минулих ігор. Але в кіберспорті часто бувають заміни в командах із різних причин. Беручи участь у іграх, спортсмени включають усі ресурси організму максимум. Тому трапляються розтягнення кисті, травми пальців чи нервова перенапруга. Знавці беттінгу можуть «зловити» вигідний коефіцієнт та отримати виграш, якщо вивчать актуальну ситуацію суперників та врахують заміни.

Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+