Головна » Ставки на спорт онлайн у букмекерській конторі Vbet

Ставки на спорт онлайн – це дуже захопливо та азартно. А ще може давати хорошу віддачу. Це досягається за умови, що вибираєте надійну контору, наприклад, як Vbet. До вашої уваги буде широкий розпис з великою кількістю маркерів. Щоб отримати доступ до цього, а також бонусів, обов’язково потрібна реєстрація Vbet. Про всі деталі ми зараз розповімо.

Огляд сайту та реєстрація Vbet

Сайт Вбет створений, щоб робити ставки на спорт онлайн і розрахований на тих, хто цінує зручність. Він дуже зрозумілий, розділи розміщені інтуїтивно. Основну частину головної сторінки займає розпис подій, як у лайв-режимі, і прематч. Тут же до вашої уваги всі види спорту, які доступні для ставок, форма для купона та кнопки реєстрації та входу.

Зазначимо, що у БК створення профілю – обов’язкова умова для початку ставок. Отже, реєстрація Vbet доступна лише одним способом – за адресою електронної пошти. Потрібно діяти так:

 • Зайти на сайт БК;
 • Викликати меню реєстрації, натиснувши на відповідну кнопку в правому верхньому кутку;
 • Вписати адресу електронної пошти.
 • Придумати пароль.
 • Повторити пароль.
 • Підтвердити готовність створити профіль.

Після потрібно буде ще підтвердити свою адресу електронної пошти. Для цього слід зайти у свій email та перейти за посиланням, яке буде у листі від казино. Як бачите, зареєструватися в Vbet дуже легко, і ви витратите на це зовсім небагато часу.

Vbet дзеркало: чи блокується сайт

Якщо ви вибрали Vbet дзеркало вам не знадобиться, адже букмекерська контора має ліцензію. Тобто, її сайт не блокується. Зазначимо, що Vbet дзеркало може знадобитися в інших країнах, де національна ліцензія не була отримана. У такому разі шукати дублюючий сайт потрібно на офіційних каналах у месенджерах та соціальних мережах. Також можна звернутися до техпідтримки. Vbet дзеркала будуть оновлюватися регулярно, адже заклад цінує своїх клієнтів і намагається пропонувати їм найкращий сервіс.

Функціонал особистого кабінету

Особистий кабінет – це місце, де все зроблено для того, щоб ви могли швидко підбирати події та робити ставки на спорт онлайн. Функціонал особистого кабінету:

 • зміна персональних даних, у тому числі логіну, пароля;
 • проходження верифікації – обов’язкова процедура, під час якої ви надаєте копії документів, що підтверджують особу;
 • поповнення балансу та вивід коштів;
 • оформлення купона та отримання виплат;
 • участь в акціях, використання бонусів.

Особистий кабінет – це місце, де ви отримуєте максимум функціоналу від сайту букмекера. Саме через нього проводиться комунікація із службою підтримки.

Прематч та Live ставки

У БК Vbet зможете робити два типи популярних ставок: в режимі прематч та Live ставки. Перший формат зручний тим, що можна наперед зробити свій прогноз і не поспішати на трансляцію. У такому режимі воліють грати новачки, які ще не мають достатнього досвіду. Для отримання результату потрібно провести детальний аналіз, який допоможе визначити результат.

Live ставки – це формат, який передбачає ставки в режимі реального часу під час гри. Це зручно, адже можна побачити мотивацію та настрій на гру та загалом стан спортсменів. Live ставка – це шанс отримати великі коефіцієнти, звичайно, якщо вміти читати гру.

Бонуси Vbet: огляд доступних

Бонуси Vbet – це приємні заохочення від букмекера. Більш детально про них у таблиці.

Скретч-картки

Виграш, який за ними можна отримати, сягає 20 млн. гривень. Для отримання картки потрібно зробити ставку на подію з коефіцієнтом від 1,5 на експреси чи ординари

10% вінбек

Тип – ординар чи експрес, сума – від 200 грн, коефіцієнт від 1,7, на лайв чи прематч. Ці бонуси Vbet дають повернення в межах 10%

Вітальний бонус для ставок на спорт

Ставки від 100 грн. з коефіцієнтами від 1,2. Отримайте до 50% на бонусний рахунок у вигляді фрібету

Експрес дня

Щодня зможете робити ставки на певні події, які відзначені букмекером. Якщо ставка спрацює, то отримайте збільшене повернення

Кешаут

Це можливість отримати виплату до завершення події, дуже вигідний бонус Vbet

Мобільна версія та як завантажити програму

БК має мобільну версію, яка дає можливість робити ставки зі смартфона. Також за бажання зможете скачати програму. Це можна зробити на веб-сайті букмекера. Завантажити можете програми для популярних ОС. Мобільна версія доступна для всіх існуючих операційних систем.

Поповнення та виведення коштів Vbet

Поповнення та вивід коштів Vbet проводиться через розділ «Каса». Це можна зробити як у мобільній версії, так і у додатку, і, звичайно, на звичайному сайті. Отже, поповнення та виведення коштів Vbet здійснюється безпосередньо на карту і лише після верифікації. Зазначимо, що терміни очікування для поповнення мінімальні зараховуються кошти відразу. Якщо хочете вивести кошти Vbet, потрібно почекати від кількох годин до декількох днів.

Служба підтримки: як отримати консультацію

Служба підтримки надає консультацію клієнтам у всіх питаннях щодо використання сайту. У тому числі саппорт консультує щодо складнощів із виведенням та поповненням коштів, а також інших питань про ставки на спорт онлайн. Служба підтримки надає консультації в онлайн-чаті, через Телеграм-бот та за допомогою електронної пошти.

Ставки на спорт онлайн у букмекерській конторі Vbet
4.0/5
Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+