Головна » Фан Спорт огляд букмекерської контори

До топових платформ для оформлення спортивних ставок в Україні можна віднести ті БК, які ліцензовані. Fan Sport має міжнародний дозвіл на діяльність, а значить гарантовано виплачує виграші. Кантора поставити ставки дозволяє за максимально вигідними котируваннями, оскільки маржа БК зведена до мінімуму.

Варіанти прогнозів у Фан Спорт БК Україна

Кантора поставити ставки дозволяє на десятки спортивних дисциплін. Найчастіше ті, чиє місце проживання – Україна, прогнозують події у футболі, баскетболі, великому тенісі, волейболі, гандболі.

Після виконання у Фан Спорт входу можна буде додавати в купон одразу кілька подій. Такі заклади відомі як експреси, вони приносять особливо великі виграші. Якщо в купон додано один ринок, ця ставка називається ординаром.

У конторі поставити ставки можна на основні та додаткові маркети. До перших можна віднести переможця матчу, подвійний шанс, перемогу з форою, тотал очок менше/більше. Додаткові ринки у Fan Sport Україна залежать від конкретної дисципліни:

Вид спорту

Приклади другорядних маркетів

Футбол

Обидві заб’ють, кількість жовтих карток, хто заб’є наступний м’яч

Баскетбол

Число трьох- та двоочкових кидків, перехоплень, різниця по окулярах

Хокей

Кількість булітів, чи буде овертайм, число бійок

Те, скільки маркетів буде доступним у розписі конкретного матчу, прямо залежить від популярності змагання. Якщо під час оформлення купона з’являться питання, служба підтримки Україна завжди надасть на них відповідь.

Фан Спорт ставки на кіберспорт

У Фан Спорт ставку можна зробити на одну з найпопулярніших відеоігор. Наприклад, можна передбачити результати у шутері Counter-Strike 2. Також в Україні користується популярністю MOBA-гра Dota 2. Кіберспортивна лінія Fan Sport передбачає світові та національні ліги.

Фан Спорт лайв лінія

Робити ставки можна навіть на ті матчі, які вже стартували. Для цього перейдіть до доступної у Фан Спорт лайв лінії. Котирування маркетів, представлених у ній, змінюються з огляду на ситуацію на ігровому полі.

Збільшити точність ставок, що виконуються у Фан Спорт лайв, можна, переглядаючи прямі трансляції змагань. Висока якість відео дає змогу відстежувати кожен момент матчу. Також у Фан Спорт БК доступна статистика, яка спрощує аналітику.

Якщо потрібно, використовуйте опцію кешауту. Вона дає можливість мінімізувати фінансові втрати від програшних парі у Фан Спорт БК.

Live парі приймаються за частки секунди. У Фан Спорт ставки в реальному часі можна робити як на спортивні, так і на кіберспортивні дисципліни. Котирування подібних прогнозів зазвичай вищі, ніж у прематчів. Однак у лайв лінії доступно менше подій.

Як виконати у Фан Спорт вхід і в кантора поставити ставки

Оформляти у Фан Спорт ставки можна після реєстрації. Зареєструватися можна за допомогою телефонного номера, електронної пошти, облікового запису Google. Рекомендується відразу після створення профілю у Фан Спорт БК верифікувати його, щоб у майбутньому здійснювати виплати.

Коли здійснили у Фан Спорт вхід, виконайте оплату. Депозити створюються миттєво. Допускається застосовувати:

  • AstroPay;
  • Visa;
  • MasterCard;
  • Skrill;
  • криптогаманці.

Після надходження коштів можна починати робити у Фан Спорт ставки. Для цього перейдіть до прематчевої/live лінії, виберіть дисципліну та турнір, конкретний матч. Помістіть маркет в купон, натискаючи на відповідні коефіцієнти. Після цього залишається вказати розмір парі та підтвердити прогноз.

Привітальне заохочення від Fan Sport

Під час реєстрації облікового запису на сайті або у програмі FanSport можна активувати бонус. Для беттерів є два варіанти вітального бонусу:

  • Фрібет при поповненні рахунку на певну суму;
  • заохочення за перший депозит.

Трачіть бонуси у Фан Спорт на лайв ставки або прематчеві парі.

FanSport служба підтримки України

Вирішити проблеми, пов’язані з платежами, оформленням купонів, іншими темами допоможе служба підтримки Україна. Зв’язатися зі спеціалістом FanSport можна за допомогою:

  • онлайн чату;
  • телефонного номера;
  • електронної пошти.

Найшвидше фахівці FanSport відповідають в онлайн чаті. E-mail краще використовувати для вирішення складних проблем.

Виконайте у Фан Спорт вхід, щоб укладати парі на різні дисципліни. Робіть перший депозит на якомога більшу суму, щоб отримати максимальний стартовий бонус. Якщо під час використання платформи виникли проблеми, напишіть у службу підтримки в Україні. Використовуйте мобільний сайт або програму для укладання парі з телефону.

Фан Спорт огляд букмекерської контори
3.5/5
Рейтинг букмекерів
© Copyright 2024 Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Матеріали сайту призначені для осіб старше 21+