Юрій Одарченко: Я пишаюся тим, що живу в цьому місті та є херсонцем

Написано Adm в . Опубликовано в Власть

«Сьогодні на вулицях міста та країни – складна ситуація. Але я хочу запевнити всіх у тому, що силові структури та Збройні сили України роблять все, аби ситуація на Херсонщині залишалася стабільною та спокійною», — звернувся до жителів області під час прямого ефіру телепередачі «Ранок на «Скіфії» на ХОДТРК «Скіфія» голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко.

Очільник області подякував херсонцям за свідому, стриману, виважену, мудру позицію та відзначив, що пишається своєю приналежністю до Херсонщини. «Я пишаюся тим, що живу в цьому місті та є херсонцем», — сказав голова облдержадміністрації.

Він закликав людей і надалі не піддаватися істерії та паніці, зберігати спокій та добре обдумувати свої вчинки. Адже, як наголосив Юрій Одарченко,  відповідальність за те, що відбувається, лежить на кожному з нас.

Разом з тим, голова ОДА запросив усіх взяти участь у відкритті курортно-туристичного сезону. Урочисті заходи пройдуть у четвер, 1 травня, у Генічеську, Скадовську, Залізному порту та Лазурному.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152