Юрій Одарченко взяв участь у засіданні Міжвідомчого координаційного штабу

Написано . в . Опубликовано в Власть

15 квітня голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді Міжвідомчого координаційного штабу з тимчасового розміщення громадян України, які переселяються з Автономної Республіки Крим  та м. Севастополя в інші регіони України, що відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Юрій Одарченко повідомив, що, згідно останніх даних управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, на сьогоднішній день на території Херсонщини знаходиться 484 особи, які прибули з АР Крим. Це 350 військовослужбовців і 134 цивільні особи. Всі вони сьогодні проживають в гуртожитках, готелях, орендованих квартирах в обласному центрі та по області. Крім того, 24 особи проживають у сім’ях херсонців. Питання медичного обслуговування, отримання різних компенсацій вирішується на обласному рівні на постійній основі.

Крім того, голова облдержадміністрації звернув увагу присутніх на необхідність термінової передачі в користування прикордонним військам приміщення учбового корпусу Херсонського національного університету: «Для того, аби прикордонники могли працювати в належних умовах і професійно виконувати свої обов’язки, необхідно терміново надати їм службове приміщення. Ми звернулися до Міністерства освіти і науки України з проханням посприяти у вирішенні цього питання. Зазначу також, що дане приміщення не експлуатується з 2005 року, тобто будь-які учбові процеси в будівлі не ведуться вже протягом 9 років».

Також  Юрій Одарченко звернувся до Віце-прем’єр-міністра України з проханням сприяти у перевірці законності передачі профілакторію комбайнового заводу імені Петровського приватним особам, адже, за його словами, є підозри, що дана передача майна була зроблена з порушенням законодавства.

«Це необхідно вирішити вже сьогодні, аби ми могли говорити не тільки про тимчасове перебування громадян України, які переїхали з АР Крим на територію нашої області, але й вирішувати питання їх постійного проживання на Херсонщині. Реконструкція цього приміщення дала б можливість у найкоротший термін переобладнати його в постійне житло, і ми б таким чином задовольнили потреби людей, які переїхали в Херсон і мають бажання проживати в області на постійних умовах», — звернувся до присутніх голова облдержадміністрації.

У свою чергу, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував за те, що керівництво області сьогодні бере на себе відповідальність у вирішенні цих непростих завдань, а також акцентував, що є реальне розуміння у вирішенні поставлених завдань. Зокрема, питання передачі в користування прикордонним військам приміщення учбового корпусу Херсонського національного університету вирішиться вже незабаром.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153