Україна 21 листопада буде відзначати День гідності і свободи, 22 січня — День соборності

Написано . в . Опубликовано в Власть, Новости

Президент Петро Порошенко підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада — Дня гідності і свободи, 22 січня — Дня соборності України.

Про це повідомили в прес-службі президента. «Україна — це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції — наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені, як президенту України, залишається лише документально підтвердити це і підписати указ про День гідності та свободи, який українці відтепер і навіки будуть відзначати 21 листопада», — зазначив глава держави.

За словами Петра Порошенка, 22 січня, як і раніше, країна відзначатиме День соборності. «День єдності України, День Злуки», — сказав президент.


Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/society/1008876-ukrajina-21-listopada-bude-vidznachati-den-gidnosti-i-svobodi-22-sichnya-den-sobornosti.html

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

143