Строять резервне пріміщення штабу

Написано . в . Опубликовано в Власть, Новости

Радник голови обласної державної адміністрації Юрій Соловей здійснив робочу поїздку для визначення місця можливої дислокації штабу оборони Херсонщини.
«Ми проінспектували приміщення, які в подальшому можуть бути використані для штабу цивільної оборони, а також на резервний випадок — для розміщення Ради оборони області. Ці приміщення обладнані належним чином, і в найближчі терміни, у разі потреби, там буде встановлено спецзв’язок», — сказав Юрій Соловей.
Також він повідомив, що на Херсонщині буде створено координаційний центр самооборони області, до якого увійдуть різні об’єднані угрупування, які представляють собою добровольчі загони самооборони і ведуть патрулювання спільно з органами внутрішніх справ, а також надають допомогу в контролюванні правопорядку під час проведення різноманітних масових заходів.
«Зазначений центр просто необхідний для структурування усієї цієї системи. Також це буде база, на основі якої здійснюватиметься не тільки координація, але і навчання, і структурування цих середовищ. Вони будуть протистояти всім сепаратистським заходам: починаючи з мітингів, закінчуючи збройними повстаннями. І вже на цих вихідних буде проведено перше навчання на базі ДОСААФу, під час якого очікується присутність близько 200-300 чоловік», — зазначив радник голови облдержадміністрації.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

146