Для мене важливо побачити роботу керівників

Написано Adm в . Опубликовано в Власть

Для мене важливо побачити злагоджену, командну роботу керівників на місцях — Микола Костяк

Під головування Миколи Костяка, голови облдержадміністрації, та за участі Віктора Пелиха, голови облради, відбулося друге у цьому році засідання колегії обласної державної адміністрації.

Перш за все, члени колегії розглянули питання про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області за 2013 рік та основні пріоритетні напрями розвитку районів та міст області на 2014 рік.

Так, заступник директора Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Ігор Клим доповів, що за минулий рік в агропромисловому комплексі темпи виробництва валової продукції сільського господарства склали 118,1% і перевищили показник Програми на 4,3% (113,8%). Збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції відбулося як у сільськогосподарських підприємствах (140,8%), так і у господарствах населення (103,4%).

«Обсяг виробництва продукції рослинництва збільшено на 17,6%, у тому числі в сільськогосподарських підприємствах – на 33,5%, у господарствах населення – на 5,1%. Продукції тваринництва вироблено на 19,6% більше, ніж за відповідний період 2012 року, у тому числі в сільськогосподарських підприємствах – у 1,8 разу», — зазначив Ігор Клим.

Зокрема, у сільськогосподарських підприємствах (крім малих) збільшились обсяги реалізації на забій худоби та птиці (у живій вазі) на 1,9 тис. тонн, або на 17,2%. В той же час, скоротилася чисельність поголів’я великої рогатої худоби у Білозерському (на 12,1%), Великолепетиському (13,3%), Високопільському (15,6%), Горностаївському (16,9%), Іванівському (3,8%) та Скадовському (на 32,6%) районах.

«Та, незважаючи на це, розпочато розбудову виробничої інфраструктури в аграрному секторі, в першу чергу, тваринницьких ферм та комплексів, оптових ринків сільськогосподарської продукції, плодо- та овочесховищ», — підкреслив заступник директора Департаменту.

Як нагадав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, протягом минулого тижня керівництво області приймало програми економічного, соціального та культурного розвитку районів та міст області на 2014 рік. «Для мене було важливим побачити злагоджену, командну роботу керівництва району чи міста обласного значення. На жаль, як виявилося, деякі райони не бачать шляхів розвитку свого краю», — сказав Микола Костяк.

rada

Також голова облдержадміністрації наголосив на тому, що найвіддаленіші райони працюють набагато краще, хоча їх потенціал є не таким високим, як, наприклад, у курортних (Скадовському, Генічеському, Голопристанському). Про це він особисто пересвідчився під час робочого візиту до Іванівського та Нижньосірогозького районів. «Я побачив море оптимізму та бажання працювати. Працювати для людей свого краю та всієї України», — прокоментував Микола Костяк.

Тому обласна державна адміністрація вирішила у цьому році виділити кожному районному центру близько 300 тис. грн для будівництва чи реконструкції тих об’єктів, які, на думку районів, є найважливішими. Але при умові, що до виділеної суми буде додано кошти із районної адміністрації, районної ради та кошти інвесторів.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150