Херсонська обласна рада залишається без очільника

Написано Adm в . Опубликовано в Власть

На ІV пленарному засіданні ХХХ сесії обласної ради із понад 30 питань порядку денного, що були проголосовані депутатами практично одноголосно, не визначилися всього з одним — з кандидатурою очільника обласної ради.

На необхідності обрати голову обласної ради наголошував в сесійній залі голова ОДА Юрій Одарченко. За його словами, від вирішення питання обрання голови обласної ради залежить не тільки ефективна робота головного представницького органу області, а й збереження спокійної ситуації в регіоні.

При цьому, Юрій Одарченко відзначив, що Херсонська обласна рада зараз єдина рада в державі, що не має свого очільника.

В бюлетені для голосування за голову обласної ради було вписано єдиного запропонованого на сесії кандидата – Бідного Михайла Михайловича, депутата обласної ради від фракції «БЮТ-Батьківщина».

Проте, під час таємного голосування, його кандидатура не набрала достатньої кількості голосів.

Із 48 народних обранців, які брали участь у голосуванні, тільки 28 висловили свою підтримку кандидату М.М.Бідному, 20 колег по депутатському корпусу його не підтримало.

Після оприлюднення результатів голосування Михайло Бідний звернувся до депутатського корпусу:

«Щиро вдячний всім, хто мене підтримав. Я й надалі обиратимуся. Сподіваюся, ми вирішимо разом це питання». – Зауважив депутат.

oblrada1

У свою чергу, головуюча на сесії Неля Голубенко, даючи оцінку не проголосованому питанню, назвала регіональним ЗМІ обласну раду недієздатною:

«Мені здається, що порозуміння ми не знайдемо по будь-якій кандидатурі, яку б не було висунуто. Цей склад обласної ради не здатен вирішити це питання. Тому, можливо, не тих депутатів ми обираємо». – Сказала Н.Голубенко.

Також, Неля Голубенко припустила, що через це невирішене питання Херсонська обласна рада може бути розпущеною.

Наприкінці роботи сесії депутат Бубликов Віктор Миколайович, який обирався в обласну раду від партії «Сильна Україна», висловив пропозицію зібрати координаційну групу з числа представників фракцій та безпартійних депутатів з метою врегулювання питання висунення спільної кандидатури на посаду голови обласної ради.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154