Херсонщина продовжує співпрацю з Фондом «Розвиток України»

Написано Adm в . Опубликовано в Власть

Цього тижня заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату Сергій Тріщанович зустрівся із представниками Фонду «Розвиток України».

Під час  зустрічі обговорили заходи по зниженню захворюваності на туберкульоз в Україні та області зокрема.

Так, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Володимир Бурятинський вказав на те, що Херсонщина вже три роки тісно співпрацює з Благодійним Фондом за підписаним у 2011 році Меморандумом про взаєморозуміння та співпрацю.

За його словами, за час дії Меморандуму захворюваність на туберкульоз в області зменшилася на 30% і складала у 2013 році 96,3 особи на 100 тис. населення.

«Ми готові і надалі співпрацювати з Фондом «Розвиток України, – наголосив Сергій Тріщанович. – Протягом травня поточного року ми розробимо попередню Програму співпраці. Проблема захворюваності на туберкульоз має вирішуватися».

Зі свого боку, представник Благодійного Фонду, керівник програми «Зупинимо туберкульоз разом» Денис Денисенко також  висловив надію на подальшу співпрацю.

Слід зазначити, що у 2011 році між Херсонською обласною радою, Херсонською обласною державною адміністрацією та Благодійним Фондом «Розвиток України» було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю по програмі «Зниження захворюваності туберкульозом в Україні за рахунок розширення та покращення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу».

За цей час програмою були реалізовані наступні заходи Програми. Розроблено план підготовки лікарів, лікарів-лаборантів, середнього медичного персоналу,  медичних сестер обласного Товариства Червоного Хреста  України. За цей час в тренінгах взяло участь 320 медичних працівників області.

fond

Відповідно до плану-графіку проведено щорічні моніторингові візити в  кожен район області. Впроваджена якісна  та достовірна звітність щодо захворювання на туберкульоз. Крім того, оптимізована лабораторна мережа діагностики туберкульозу в області.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150