Рятуйте тварин

Написано . в . Опубликовано в вне тем

В усьому світі зоопарки є місцем паломництва туристів і гордості жителів країни.
А ось наш, херсонський, розташований у гідропарку, викликає лише сум від утримання тварин. Та як мовиться “Світ не без добрих людей”.


Роками в жахливих умовах  утримувались тварини у херсонському зоопарку, що у гідропарку. Тут у залізних маленьких клітинках, що не відповідають жодним стандартам і вимогам, дивом виживали ведмеді і вовки, лисиці і мавпочки. Нарешті про цих нещасних тварин дізнались представники Міжнародного благодійного фонду ім..Лоренса Ентоні.  Директор українського філіалу містер Лайнел де Ланже разом із активістами з Миколаєва розпочав активну роботу з порятунку цих тварин. Для вовків вже змонтовано новий великий  вольєр. Тварини одразу пожвавішали багато рухаються. Цей простір близький вже до природнього. І зараз будується нова клітка для ведмедів із басейном з проточною водою.
Заплановано, що новий вольєр для ведмедів коштуватиме близько 25 тис. доларів. І це тільки початок перебудови зоопарку. До того ж, щодня волонтери годують тварин на 500-600 гривень. Ми поцікавились за які кошти ?  Виявляється херсонському зоопарку допомагають небайдужі люди з Америки і Канади, Австралії та Європи, Африки. Парадокс, але від херсонців надійшло лише 300 гривень за півроку. І тільки один херсонець надав будівельних матеріалів на 40 тис. гривень. Волонтери зібрали певну суму грошей, але їх на все не вистачає.


Волонтери акцентують, що краще допомогти навіть не грошима, а матеріалами і продуктами. Раціон у тварин різноманітний: їм потрібні свіжі овочі і фрукти, м’ясо і риба. Щодня волонтери з Миколаєва приїжджають в Херсон і годують наших тварин з 10 до 12 години. Тут з ними можна поспілкуватись і  за бажанням допомогти. Також більше дізнатись про роботу миколаївських волонтерів у херсонському зоопарку можна на сайті  www.laeoukraine.orq  До речі, усі тварини будуть зареєстровані, аби уникнути їх подальшого продажу.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150