Написано . в . Опубликовано в Кто нас удивил

Доктор наук, професор Київського національного університету ім.Т.Шевченка Петро Масляк Написав розгромний пост про тих, хто не може засвоїти державну мову країни, в якій живе. Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбуці«.

«Людина, яка не здатна засвоїти державну мову країни, в якій живе чи збирається жити, є дебільною. А дебіли ніде не потрібні. Крім, звичайно, пострадянських країн. СРСР, в останні роки його існування, навіть газета «Правда» називала «Країною дурнів», дослівно — «Страна дураков».

СРСР розпався, але дурнів не стало менше. Більш того, мільйони розумних, освічених і конкурентоспроможних людей виїхали за кордон. Внаслідок цього концентрації дурнів на квадратний кілометр території зросла ще більше. Це неспростовний факт».

Тому всі країни колишнього СРСР, на думку професора, нині програють в соціально-економічному розвитку навіть Монголії і В’єтнаму. Найбільша ж концентрація цього «контингенту» спостерігається в «правопрієніци» СРСР.

«Тому нині всі більш-менш притомні країни намагаються дистанціонуватися від Московії. А московська мова саме і є інструментом дебілізації сусідів. Для цього використовується «п’ята колона» з її гаслом «для дурнів», «а какая разніца».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

134