Таврійський Туристичний Конгрес

Написано Adm в . Опубликовано в Туризм

Останнім часом розвитку туризму приділяється все більше уваги. Херсонщина має не тільки великий потенціал, а й бажання та можливості зробити значні кроки у розвитку туризму. Перлина таврійського краю багата легендами, героїчною історією, казковими ландшафтами, щедрими дарами природи. Мешканці регіону вже знають про скарби краю, тепер про це стане відомо й туристам.

Для популяризації туризму на Херсонщині, як ідеального місця для відпочинку та оздоровлення, для розвитку ділових та партнерських відносин учасників туристичного ринку за сприянням Херсонської обласної державної адміністрації Таврійським об’єднанням територіальних громад 16-18 травня 2014р. у м. Нова Каховка було проведено перший Таврійський Туристичний Конгрес. У Конгресі взяли участь фахівці з Київської, Львівської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Херсонської й інших облдержадміністрацій, представники туристичного бізнесу, регіональних, всеукраїнських та міжнародних ЗМІ, керівники інвестиційних проектів, закладів відпочинку та оздоровлення Херсонщини, власники об’єктів сільського зеленого туризму.

Від Голої Пристані й району у пленарній частині роботи Конгресу взяли участь секретар виконавчого комітету міської ради Галич Г.В., в.о. начальника відділу культури, туризму й засобів масової інформації виконавчого комітету міської ради Шевченко Л.І., заступник голови районної державної адміністрації Мінєєв В.А. та завідувач сектора інфраструктури та туризму відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Бурлакова Л.О. Туристично-рекреаційну привабливість Голопристанщини представляв керівник проекту «Зелені Хутори Таврії» Долинко В.О.

turizm1

Перед учасниками пленарного засідання виступили міський голова м. Нова Каховка Володимир Коваленко, голова районної державної адміністрації м. Каховка Віктор Балабанов, голова районної державної адміністрації м. Берислав Олексій Чачібая, які стояли у витоків проекту й стали його ідейними засновниками. Для гостей Конгресу було презентовано інвестиційні проекти: «Скіфія Таврійська як частина Великого Степу», «Зйомка 3-D панорам для нових туристичних маршрутів», проект екскурсій нового покоління «Міфи і бувальщини «Річкової зірки», «Асканійський звіриний стиль», а також проведено рекламно-інформаційний тур по місцях туристичної привабливості м. Каховка, м. Нова Каховка, м. Берислав, м. Таврійськ, Каховського та Бериславського районів Херсонської області, які входять до складу Таврійського об’єднання територіальних громад.

Учасники ознайомилися з виноробним господарством та садибою Князя П.М. Трубецького, елітним яхт-клубом , спортивно-оздоровчою базою «Славутич», з маленькою Європою на півдні України, селом Зміївка, відвідали Кам’янську Січ, побачили монумент «Легендарна тачанка». Особливою родзинкою стала подорож до Арабатської Стрілки Генічеського району Херсонської області. Цікавим видалося знайомство з базами зеленого туризму «Чайка» (м. Гола Пристань) та «Чумацька криниця» (м. Цюрупинськ).

Організатори Конгресу запросили всіх, хто бажає взяти участь у розвитку туризму на Херсонщині, до співпраці задля спільного успіху й процвітання регіону та України!

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

157