Скадовськ став центром планування розвитку туристичної інфраструктури

Написано Adm в . Опубликовано в Туризм

Для Скадовська традиційним став постійний «живий» діалог влади з мешканцями районного центру. Ось і минулого тижня у місті відбулися громадські слухання щодо проекту стратегії розвитку всього приморського регіону «Скадовщина курортно-туристична».

В обговоренні свого майбутнього активну участь взяли самі скадовчани — представники органів місцевого самоврядування, культурних і державних установ, громадських організацій.

Відкрив громадські слухання міський голова Скадовська Олександр Гавриш, котрий особливо підкреслив, що в робочій групі зі створення проекту стратегії розвитку міста дружно працювали представники самоорганізації населення, бюджетних організацій, громадські активісти. Засідання робочої групи були відкритими, тому працювати в них могли всі бажаючі.

skadovsk«Предложенный общественности проект — это не готовый «рецепт» для Скадов-ска, это стратегическое направление движения городской общины с точки зрения экономического и социального развития. В проекте учтены имеющиеся условия и возможности города Скадовска в настоящее время. Этот документ — как «визитная карточка» для потенциальных инвесторов, для участия в развитии города», — сказав Олександр Гавриш й запевнив представників громади, що цей проект не є догмою, в нього будуть постійно вноситися нові ідеї та пропозиції, які будуть пропонувати самі скадовчани.

Далі проект «Скадовщина курортно-туристична» презентували громадськості його розробники — консультанти міжнародної програми «Верховенство права» Лариса Оленковська і Володимир Проскурін. Вони повідомили, що в ході роботи виникла необхідність включити в проект всі прибережні населені пункти навколо Скадовська, що є загальним ресурсом приморської території. Були визначені конкурентні переваги і можливість раціонального використання ресурсів, виявлено ряд існуючих проблем та шляхи їх вирішення. В результаті роботи над проектом було визначено три основних напрямки розвитку для Скадовського регіону — розширення тимчасових рамок оздоровчого сезону, використання агротехнологій для оздоровлення, створення умов для інвестицій.

Після активного обговорення представники скадовської громади погодилися з тим, що запропонований план розвитку буде взято за основу, і він може стати важливою ланкою в проектах із розвитку Скадовська. Включаючи і духовний розвиток, про що нагадав на громадських слуханнях протоієрей Микола Канюка.

Отець Микола закликав громадськість до активної участі в завершенні будівництва Свя-то-Сергіївського храму в центрі Скадовська, приуроченого до 120-річчя заснування міста: «Храм строится для будущих поколений, наша цель — оставить хорошеє наследство для развития, в том числе и духовного, общины нашего города», — зазначив отець Микола.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152