Гарантуємо якість

Написано Adm в . Опубликовано в Социальная сфера

Конфлікт між виробником і споживачем, вирішення проблем до їх виникнення не в змозі вирішити непрофесійні учасники таких відносин без громадської та державної підтримки.

Державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» — організація, що орієнтована саме на споживача. Підприємство, що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, спрямоване на надання якісних послуг з стандартизації, метрології, сертифікації, інжинірингових робіт та постійне поліпшення системи управління якості.

З метою підвищення якості товарів, робіт, послуг, державне підприємство  «Херсонстандартметрологія» розпочало роботу, спрямовану на виявлення непрофесійних дій, що порушують права громадян. Підприємство  прагне налагодити конструктивний діалог між продавцями і виробниками товарів, виконавцями робіт і послуг та споживачем з метою удосконалення якості товарів та послуг.

Тепер кожен зможе завітати на офіційний сайт нашої організації http://khcsm.org.ua та залишити свій відгук про якість наданих послуг, товарів, робіт у рубриці «Громадській контроль якості». На підставі відгуків ДП «Херсонстандартметрологія» зобов’язується здійснювати просвітницьку діяльність громадян шляхом публікацій у газеті «Наддніпрянська правда+», опрацьовувати скарги та пропозиції, спрямовувати запити до керівництва таких організацій та до вирішення питань по суті з метою удосконалення надання послуг та підвищення якості товарів національного товаровиробника.

Треба зазначити, що опитування буде відбуватися не тільки на сайті. Збір інформації відбуватиметься також шляхом соціального опитування у громадських місцях, на офіційних сторінках державного підприємства «Херсонстандартметрологія», в соцмережах та за допомогою громадського транспорту, служб таксі.

Такий підхід стимулюватиме продавців та виробників до надання якісних товарів та послуг.  А для споживачів стане гарантією якості.

metrolog1

ДП «Херсонстандартметрологія» — всенародна трибуна, з якої споживач може дізнатися про якість тих чи інших товарів та послуг. Отже, підприємство  й надалі орієнтується на споживача та створює належні умови для підвищення якості та конкурентоспроможності української продукції та послуг.

Пильнуйте, не споживайте будь-що! Залучайтеся до опитування! Залишаючи відгук, аргументуйте свою думку, інакше відгук буде розцінений як спроба недобросовісної конкуренції.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Херсон, вул. Смольна, 134а, тел.(0552) 41-04-62 або заходьте на сайт http://khcsm.org.ua

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154