Робота об’єктів соціальної сфери

Написано Adm в . Опубликовано в Социальная сфера

«Соціальна сфера повинна увесь час зберігати спокій, навіть у такий складний та напружений час, як зараз, що ми і показали у своїй роботі в січні», — відзначила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час селекторної наради, присвяченої стану соціальної сфери.

Про стан соціальної сфери Херсонської області доповіла заступник голови обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко: «За підсумками 2013 року в області відсутня заборгованість з виплати державних допомог. Кошти ж на виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям за І та II періоди січня 2014 року в сумі 89,5 млн грн перераховано на поштові відділення та рахунки банківських установ стовідсотково».

До того ж, за її словами, допомогу на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу нараховано та виплачено на суму 1,4 млн грн в повному обсязі. А допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» нараховано в сумі 1778,7 тис. грн. Станом на 29 січня 2014 року виплачено вказану допомогу на суму 1749,6 тис. грн відповідно до планових призначень.

Заступник губернатора зазначила: «Всі об’єкти соціальної сфери повністю забезпечені тепло- та світломережею, пункти обігріву та харчування працюють цілодобово по всій області. Крім того, у всіх інтернатних та медичних закладах наявні додаткові ліжка. А для постійного контролю забезпечення соціального захисту громадян та надання соціальних послуг під час зимового періоду ми створили обласний оперативний штаб, який кожного дня, з 18.00 до 19.00, аналізує та підводить підсумки роботи за день. Таким чином, ситуацію ми тримаємо на контролі щоденно».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153