Завдяки державницькому підходу

Написано Adm в . Опубликовано в Социальная сфера

У Херсонській області тривають заходи по забезпеченню доступу  дітей до дошкільної освіти у кожній територіальній громаді. З цією метою проводиться оптимізація навчально-методичних та матеріально-технічних навчальних закладів з урахуванням вимог нових державних стандартів освіти.

Ще у 2013 році була розпочата реалізація національного проекту «Відкритий світ», який забезпечує рівний доступ до знань учням з міських і сільських шкіл завдяки використанню сучасних інформаційних технологій.

Відповідні здобутки  є і у дошкільній освіті. Так, в області створено 986 додаткових місць, завдяки чому показник охоплення дітей дошкільною освітою зріс до майже 98%. Також збільшилась мережа позашкільних навчальних закладів, де функціонує понад 2 тис. 600 гуртків і секцій.

За словами заступника голови Херсонської облдержадміністрації Ганни Пономаренко, у 2014 році триватиме робота з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку. І першорядного значення набуває розвиток сімейних форм виховання, створення належних житлових умов для багатодітних сімей, що визначено одним із пріоритетних завдань Президента України.

Завдяки державницькому підходу та взаємодії, у більшості районів і міст Херсонської області виключені випадки направлення до інтернатних закладів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також  у 2014 році на Херсонщині  розвиватиметься галузь фізичної культури та спорту. Зокрема, на перший план виходить збереження та розвиток мережі спортивних споруд, а також забезпечення їх матеріально-технічної бази. Так, за словами голови Херсонської ОДА Миколи Костяка, вдалося завершити всі підготовчі роботи для початку  масштабного будівництва  у 2014 році Олімпійського центру з підготовки спортсменів з водних видів спорту у Цюрупинському районі

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150