Досягнення каховських кооператорів

Написано . в . Опубликовано в Сельское хозяйство

Працівники Спілки споживчих товариств Херсонської області готуються до Всеукраїнського з’їзду кооператорів.

Каховські кооператори виробляють майже третину продукції спілки споживчих товариств Херсонської області. А в селі Чорнянці  успішно функціонують 10 об’єктів кооперації — найбільше в районі. Отож спеціалісти райспоживспілки, на чолі з головою правління Зінаїдою Каркіною, запропонували кореспондентам ТРК «Скіфія» побувати в Чорнянці, зокрема, в магазині №29. Саме там, враховуючи побажання покупців, надають їм додаткову послугу. Отож у ці морозяні дні, як ніколи, доречні для відвідувачів кава і чай на столиках безпосередньо в магазині. І треба сказати, що, відзначаючи 70-літній ювілей товариства, каховські кооператори таких приємних новинок створили і продовжують впроваджувати чимало.

Задоволені були спеціалісти, побувавши і в магазині №30, де господарює Тетяна Лошакова, кооператор з 30-річним стажем. Саме вона щомісяця надає послуг на 108 тисяч гривень, збагачуючи бюджет Чорнянської сільради. Як кажуть у Чорнянці, тут три об’єкти під одним дахом: кафе, маркетинг і крамниця.

Журналісти завітали і до магазину в Чорноморівці, який після реконструкції продовжує свою 45-річну історію. Показали їм з особливою гордістю новинку в селі Семенівці — магазин відкритий до 70-літнього ювілею споживчого товариства району.

А загалом маршрут діяльності товариства складає 300 кілометрів, наголошує голова правління Спілки споживчих товариств Херсонської області Валерій Шахунов. За його словами, саме базуючись на досягненні каховчан, загалом в області на оновлення та модернізацію матеріально-технічної бази спрямовано понад 7 мільйонів гривень. А отже, впевнено можна дивитися в завтрашній день.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

156