У місті розпочався «Південний Агропромисловий ярмарок. Фермер 2014»

Написано Adm в . Опубликовано в Сельское хозяйство

З 19 по 22 лютого 2014 року в ККЗ «Ювілейний» проходить 13 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південний Агропромисловий ярмарок. Фермер 2014».

Організатор заходу — Херсонський виставковий центр «Експо-Центр». На ярмарку представляють свою продукцію та послуги понад 70 підприємств.

Щорічна участь представників компаній з інших регіонів України підтверджує взаємний інтерес до розвитку співробітництва в галузі сільського господарства. При стрімкому розвитку галузі та зростаючій діловій активності херсонців саме виставка стала найбільш ефективним інструментом демонстрації нових продуктів і технологій.  Головна її мета — показати нинішній стан аграрного сектора, створити умови для інформаційного обміну та пошуку партнерів, а також просування конкурентоспроможної продукції на ринки інших регіонів.

Експозиція розташувалася як усередині зали, так і на відкритій площі, де представлена ​​сільськогосподарська техніка, саджанці фруктових дерев, овочі, фрукти, мед, сирні, м’ясні та ковбасні вироби херсонських підприємств.

У рамках виставки було проведено конференцію «Ринок нових можливостей реалізації сільськогосподарської продукції. Інфраструктурний розвиток агропромислового комплексу».

agro

Херсонщина — лідер в Україні з вирощування овочів і баштанних культур. Основним завданням галузі сьогодні є нарощування обсягів виробництва продукції рослинництва, частково завдяки ефективному використанню зрошуваних земель і створенню інфраструктури, необхідної для зберігання, поставки та реалізації сільськогосподарської продукції.

Конференція щорічно проводиться з метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств, встановлення бізнес-контактів.

У зустрічі взяли участь всі фермерські господарства Херсонської області.Організатором конференції виступив Департамент агропромислового комплексу Херсонської обласної адміністрації.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153