В селі Надеждівці Херсонскої области рейдери захоплюють два сільгосппідприємства

Написано . в . Опубликовано в Новости, Правопорядок, Сельское хозяйство

Правовий безлад, з використанням шахрайських схем та підроблених документів, що коїться та на даний момент популярний в країні, попусту всіх дістав. Він не тільки шкодить економіці країни, а й відлякує реальних інвесторів, які бажають розвитку нашій прекрасній землі.

Так, за новою схемою, продовжується рейдерське захоплення бюджетонаповнюючих підприємств ТОВ «Глобал-Инвест» та ПП «Харистрон» у селі Надеждівка Чаплинського району Херсонської області.

Вказані підприємства, ведуть свою діяльність на орендованих сільськогосподарських землях в Чаплинському районі, загальною площею, близько 3500 га. Працює близько 500 селян, які, не дивлячись на постійні рейдерські атаки, своєчасно отримують заробітну плату, відповідно йдуть відрахування до бюджету, забезпечується соціальна сфера.

Проте нещодавно працівникам підприємства стало відомо, що орендовані земельні ділянки підприємствам вже не належать і виходить що люди просто позбавлені роботи та заробітної плати.

Справа в тому, що службові особи, а саме: державний реєстратор відділу Новокаховської міської ради Кобіцька Інна Сергіївна та Соценко Катерина Олександрівна за декілька днів за підробленими додатковими угодами про розірвання земельних ділянок, підписаних від імені ТОВ «Глобал-Інвест», яке підприємство взагалі в очі не бачило, внесли відомості в державний реєстр про припинення оренди землі за цим підприємством та внесли запис, що земельні ділянки вже перебувають в оренді у підприємства шахраїв Фермерського господарства «Оазис Півдня». Які саме і здійснили прийняття рішень про державну реєстрацію та їх обтяжень.

Вказаними реєстраторами, без перевірки належних документів, було перереєстровано близько 200 договорів оренди земельної ділянки на незаконних підставах.

За підробленими додатковими угодами про розірвання земельних ділянок, підписаних начебто  від імені ТОВ «Глобал-Інвест», було незаконно розірвано договори оренди земельних ділянок. В підприємства просто вкрали близько 2000 га родючих та вже засіяних земель. Що робити людям та де їм тепер працювати?  Невідомо! Адже, через постійні рейдерські атаки, які починаючи з весни 2016 року покривали народний депутат від БПП Паламарчук М.П. разом зі своїми помічниками та першим заступником прокурора Херсонської області Циганком С.В., з підприємства було просто вивезено 10 одиниць новітньої сільськогосподарської техніки. Завдано збитків на десятки мільйонів гривень.  Вказаний злочин й на сьогодні не розкритий, основні фігуранти його не покарані, розкриття кримінального злочину й далі покривається вищезазначеними особами. Численні скарги іноземних інвесторів, які з жахом спостерігають за тим як нищать створене ними за власні кошти підприємства, просто ігноруються.

Пайщики та ТОВ «Глобал-Инвест не укладали ніяких додаткових угод щодо розірвання наявних договорів оренди та додаткових угод щодо передачі земельних ділянок в оренду третім особам. Відповідно надані додаткові угоди не були належним чином посвідчені, на них стоїть підроблена та взагалі інша печатка, що не належить ТОВ «Глобал-Інвест», а тому є недійсними. Печатка поставлена на додаткових угодах явно відрізняється від гербової печатки ТОВ «Глобал-Инвест». Тобто, виходить що злочинці навіть не навантажували себе виготовленням справжгьої печатки.

Державними реєстраторами відділу Новокаховської міської ради Кобіцькою Інною Сергіївною та Соценко Катериною Олександрівною зловживаючи своїми повноваженнями, умисно, з метою одержання неправо­мірної вигоди для себе чи інших осіб використання всупереч інтересам юридич­ної особи приватного права вчинили незаконну реєстрацію.  Ними не було перевірено наявність уповноваженої особи з боку підприємства ТОВ «Глобал-Інвест» яка б могла подавати такі підроблені додаткові угоди про розірвання укладених з підприємством договорів оренди.

Ось таким чином, за короткий час, було повністю заблоковано роботу підприємств на сезон 2017 року.

Земельні ділянки, за які підприємствами сплачено повністю орендну плату по 2017 рік, нахабним чином викрадені за допомогою держаних реєстраторів  Кобіцької Інни Сергіївни та Соценко Катерини Олександрівни.

Виникає питання, чи в державних реєстраторів посадових осіб, не було роботи? Та яким чином вони за декілька днів за підробленими документами, без перевірки повноважень допомогли викрасти та перереєструвати близько 200 земельних ділянок та передати їх злочинцям Ракібову Ансару засновнику ФГ «Оазис Півдня» (за яким на даний момент зареєстрована незаконно земельні ділянки ТОВ «Глобал-Инвест). Нагадаємо, що саме Ракібов Ансар та Гумуштекін Халдун по матеріалам кримінального провадження і є особами які просто викрали та вигнали техніку з підприємства ТОВ «Глобал-Инвест». Це ж скільки робочого часу потрібно було витратити????

Засновники підприємства, та іноземні інвестори вже повідомили, що звернулись з відповідними заявами про злочини службових осіб спільно з шахраями до правоохоронних органів. Заяви про порушення закону та рейдерське захоплення підприємств також подані до посольства США, Турецької Республіки та до Адміністрації президента України.

На незаконні дії державних реєстраторів подані скарги в комісію Міністерства юстиції України.

Через фіктивні кримінальні справи, порушені відносно засновників ТОВ «Глобал-Инвест» та ПП «Харистрон», Кодана Ахмету й по сьогоднішній день не дають можливість прибути в країну та довести свою правоту.

Вони сподіваються, що вказаний злочин не буде «кришуватись» як всі попередні такими ганебними прокурорами як Циганок С.В., а вимагають щоб його взяв під контроль прокурор Херсонської області Тригубенко Віталій Миколайович, який з часу свого призначення показав себе як людину, що працює відповідно до закону та не дав розірвати підприємства рейдерам.

Источник

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152