У Генічеському районі виявлено водія, який керував автомобілем під впливом наркотиків, та який перебуває у міждержавному розшуку  

Написано . в . Опубликовано в Новости, Правопорядок

8 жовтня близько 14-ї години під час несення служби із забезпечення безпеки дорожнього руху працівниками відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Генічеського району в с. Партизани було зупинено автомобіль «Москвич – 2140» зеленого кольору.

Під час перевірки документів та розмови з 31-річним керманичем працівники ДАІ помітили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння, а саме: сповільненість мови та рухів, тремтіння пальців рук, почервоніння обличчя, розширення зіниць.

Водієві було запропоновано пройти у лікарні медичний огляд на визначення стану наркотичного сп’яніння, від чого він у присутності двох свідків відмовився, адже факт вживання наркотичної речовини не заперечував.

За порушення п.2.5 Правил дорожнього руху, у відповідності до ч.1 ст.130 КУпАП на керманича складено адміністративний протокол та відсторонено від керування автомобілем.

У поясненні до адміністративного протоколу порушник написав: «…курил марихуану, после чего управлял автомобилем, ехать в больницу на освидетельствование категорически отказываюсь, от управления отстранен».

Під час оформлення адміністративних матеріалів відомості про водія було перевірено по наявних інформаційних базах. Як з’ясувалося, з 28.04.2006 він перебуває у міждержавному розшуку (по країнах СНД).

Для з’ясування усіх обставин на місце події було викликано слідчо-оперативну групу територіального райвідділу міліції.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151