Міліція Херсонщини посилила боротьбу з гральним бізнесом

Написано Adm в . Опубликовано в Правопорядок

Заборона на такий вид діяльності існує в Україні з травня 2009 року. Але знаходяться люди, які продовжують наживатися на громадянах, залежних від азартних ігор. Нечесні підприємці сподіваються, що і працівники міліції не помітять гральні заклади. Та постійні рейди правоохоронців перекреслюють усі плани зловмисників на швидке збагачення.

Начальник обласного управління міліції Херсонщини Михайло Фабрін, аналізуючи ситуацію з гральним бізнесом, зробив висновки, що всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу» на території області продовжують свою діяльність гральні заклади. Тому він розпорядився активізувати заходи по викриттю та припиненню роботи залів ігрових автоматів.

З початку цього року працівники УДСБЕЗ УМВС виявили 9 нелегальних гральних закладів, вилучили 131 гральний автомат та гроші в сумі 70 тисяч гривень. Лише за вихідні дні на території обласного центру працівники міліції ліквідували 3 гральні заклади, у яких знаходилося 35 ігрових автоматів. Відкрито 11 кримінальних проваджень за ст.203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом». Оголошено про підозру двом організаторам гральних закладів.

Крім того, за адміністративним позовом Управління МВС області, згідно зі ст.3 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні»,у відношенні 40-річного херсонця, який є суб’єктом господарювання, Окружний Адміністративний суд виніс рішення стягнути з його приватного підприємства в дохід Держбюджету України фінансову санкцію в сумі 9 мільйонів 176 тисяч гривень.

igrov1

Як зазначає начальник УДСБЕЗ УМВС Денис Лактіонов, виявляти такі злочини вкрай важко, адже щоразу підприємці вигадують усе нові способи переховування від міліції. Тому на сьогоднішньому етапі ліквідація грального бізнесу потребує від працівників УДСБЕЗ певної підготовки, знань та навичок. Правоохоронці щодня об’їжджають більше десятка населених пунктів, починаючи з самого ранку і до пізньої ночі. Перевіряються приміщення кафе, нічних клубів, Інтернет-клубів та інших будівель, де можуть розташовуватися гральні зали.

Начальник УМВС полковник міліції Михайло Фабрін звертається до усіх громадян:

— Якщо у вас є інформація про роботу грального закладу — негайно повідомляйте на мою особисту електронну адресу: nachalnik_umvs_ks@ukr.net

Ми будемо вживати усіх необхідних заходів, щоб закрити ці заклади, вилучити обладнання, а винних притягти до відповідальності.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153