На Херсонщині створюється «Добровільна Народна Дружина самооборони Херсонської області»

Написано Adm в . Опубликовано в Правопорядок

Голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко провів нараду з питань забезпечення охорони громадського порядку та захисту державного кордону Добровільними Народними Дружинами самооборони Херсонської області.

На заході були присутні заступники голів районних державних адміністрацій (міських голів), відповідальні за взаємодію з правоохоронними органами, та представники районних (міських) відділів УМВС України в області з питань громадської безпеки, голови районних (міських) організацій ветеранів Афганістану та голови районних (міських) рад ветеранів МВС.

«Наразі є дуже серйозне напруження серед людей, які бажають брати участь в забезпеченні громадського порядку та охороні важливих об’єктів. Вони стихійно організовуються в групи та невеликі об’єднання, що може призвести до сутичок та конфлікту інтересів», — повідомив Юрій Одарченко.

Щоб уникнути цього та забезпечити співпрацю з ними обласної влади, голова облдержадміністрації запропонував створити Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Добровільна Народна Дружина самооборони Херсонської області», підрозділи якого діятимуть в усіх населених пунктах області у тісній співпраці з правоохоронними органами. За словами очільника області, всім, хто входитиме до громадських дружин, видаватимуться посвідчення єдиного зразку.

Підтримав Юрія Одарченка і Михайло Фабрін, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області: «Міліція та інші правоохоронці сьогодні не мають можливості забезпечити в повній мірі спокій та правопорядок в області. З цією метою до охорони громадського порядку необхідно залучати жителів міста, зокрема,  створюючи народні дружини».

drugin

За створення єдиного народного об’єднання виступили і члени самих громадських формувань. Окрім того, вони запропонували запровадити систему «Комфорт». Вона працюватиме таким чином: невеликі угрупування залишаються працювати на своїх місцях, в тому числі і районних центрах, та оперативно передають інформацію до головного штабу. В той же час невеликі угрупування зможуть швидко реагувати у разі погіршення загальної ситуації.

«Ми, як працівники адміністрації, повинні організувати громадськість на місцях, якщо ж цього не буде зроблено, то ми не є владою. Адже без чіткої координації дій правоохоронних органів, органів місцевого врядування та населення неможливо буде забезпечити у складний час систему охорони порядку», — наголосив наостанок Юрій Одарченко.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151