Відновлення порядку та законності

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

Керівництво держави робить усе для деескалації кризи, виконуючи конкретні умови опозиційних політиків. При цьому, задля відновлення порядку та законності, а також забезпечення громадського миру і безпеки співвітчизників, влада країни застосовує виключно правові методи, посилаючи чіткий сигнал усім складовим вертикалі – «Ні насильству!»

Такий коментар дав перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Єгор Устинов з приводу суспільно-політичної ситуації, яка наразі триває в країні.  Крім цього, він зазначив, що події останніх днів, зокрема, прийняття Закону України про амністію, який гарантує учасникам протестів свободу та звільнення осіб, затриманих під час конфліктів, відставка Прем’єр-міністра та скасування Законів України, прийнятих 16 січня поточного року, чітко вказують на позицію Президента України Віктора Януковича щодо збереження миру і стабільності в державі.

«Ми бачимо, що всіма гілками влади в Україні зі своєї сторони виконані зобов’язання, які були взяті для врегулювання кризи в державі. Створені максимально широкі можливості для пошуку компромісу. І саме тому питання: чи продовжуватиметься ескалація конфлікту — залежить виключно від опозиції. Потрібно припинити нагнітати ситуацію та ставити власні політичні амбіції вище інтересів країни», — зауважив перший заступник голови облдержадміністрації.

Також Єгор Устинов висловив переконання, що громадянам України вистачить життєвої мудрості для того, щоб уберегти свою країну від громадянського розбрату, свавілля та жорстокості і відновити мир та спокій в державі.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152