Вихідними в Херсоні мітингували

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

У суботу на площі Свободи спочатку зібралися прихильники Росії та дружби слов’янських народів. Захід був анонсований як Південно-Східний мітинг. З транспарантами на кшталт «Славяне вместе!» учасники зборів стерли з постаменту надпис: «Небесна сотня» та обклеїли його так званими антифашистськими та антинатовськими плакатами.

Кількасот людей з прапорами Росії, Компартії України, «КОБ» и «Русское единство» протягом двох годин мітингували на площі. За словами учасників зборів, їхня головна мета, аби слов’яни об’єдналися та жили у мирі.

Традиційно, на площу Свободи прийшли прихильники Євромайдану. Оскільки місце біля постаменту було зайнято, херсонським євромайданівцям довелося змінити дислокацію, вставши під стінами облдерж. Настрої, транспаранти та гасла тут абсолютно протилежні.

Мітингувальники кажуть: вийшли не на противагу Південно-Східним зборам, а для того, щоб їхні слова були почуті. Цього разу вони стосувалися подій у Криму.

miting

Зібралися мітинги і наступного дня, у неділю. Проте цього разу людей прийшло в рази більше. Між представниками протилежних поглядів у два ряди вишикувалися правоохоронці. Примітно, що на площі Свободи можна було, як і раніше, зустріти людей, які не позиціонують себе з жодною зі сторін, проте їм також є що сказати.

Вчора на площі Свободи після другого засідання ХХХ сесії обласної ради пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Багатотисячне зібрання вболівало за соборність української держави, обурене необгрунтованим втручанням Російської федерації у справи Криму та введенням російських військ на територію автономії.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

139