Треба працювати, а не воювати

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

«Треба працювати, а не воювати. Проте, на превеликий жаль, сьогоднішні так звані мирні демонстрації опозиційно налаштованих активістів перейшли всі межі допустимого. Це криваві озброєні повстання, які усіма своїми проявами порушують Конституцію України, — сказав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк під час брифінгу, який відбувся після засідання колегії облдержадміністрації, участь у якій також взяв голова обласної ради Віктор Пелих. – І сьогодні Глава держави Віктор Янукович, який неодноразово закликав сісти за стіл переговорів, готовий до мирного діалогу, не дивлячись на грубі порушення домовленостей з боку лідерів опозиції. Адже не може одна група людей, тим паче екстремістів та радикалів, вирішувати думку більшості населення України. Від цього, в першу чергу, постраждають прості люди».

Крім того, спілкуючись із представниками ЗМІ, Микола Костяк наголосив, що за будь-яких умов треба скласти зброю, адже екстремісти не хочуть спокою в державі, всіляко гальмують її соціально-економічний розвиток.

«Ми хочемо, вміємо і знаємо як розбудовувати наш прекрасний Таврійський край. Тим більше, що в поточному році в нашій області багато планів, грандіозних проектів, втілення в життя яких дасть новий поштовх у розвитку Херсонщини і покращення життя її населення», — зауважив Микола Костяк.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150