Спільна заява

Написано . в . Опубликовано в Политика

Спільна заява консультативно-дорадчої ради з питань забезпечення діяльності місцевого самоврядування, Херсонського регіонального відділення асоціації сільських, селищних рад, ради сільських, селищних голів при голові Херсонської обласної ради

Органи місцевого самоврядування Херсонщини не можуть залишатися осторонь, коли екстремістськими силами грубо зневажається законодавство, ставиться під загрозу цілісність нашої держави.

Місцеві ради Херсонської області у своїй діяльності завжди дотримувалися Конституції і законів України. Ми й надалі керуватимемося чинним законодавством України, не дивлячись ні на які провокації.

Ми не маємо права зрадити наших виборців, які наділили нас повноваженнями представляти інтереси громад. Підтримуємо органи місцевого самоврядування, територіальні громади, які сьогодні стоять на позиції законності.

Органи місцевого самоврядування, які представляють громаду Херсонщини, ніколи не визнають і, тим більше, не підпорядковуватимуться будь-яким спонтанно і протизаконно сформованим утворенням, що добиваються узурпації влади, на які б повноваження вони не претендували і які б гучні назви вони на себе не приміряли.

Ми, керуючись інтересами громадян області, визнаємо легітимною тільки ту владу, яку обрав народ, згідно із демократичними нормами, визначеними у вітчизняному законодавстві та визнаними світовою спільнотою такими, що відповідають принципам народовладдя.

extremizm

Звертаємося до місцевих рад всіх рівнів із закликом підтримати курс на збереження конституційного ладу та законності в країні, дати свою оцінку проявам екстремізму та беззаконня.

Ми кажемо – ні політичному екстремізму.

Херсонщина за стабільність та порядок.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154