СКЛАД окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Написано . в . Опубликовано в Новости, Политика

 Витяг із додатка 20до постанови Центральної виборчої комісії

від 5 вересня 2014 року № 858

СКЛАД
окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
на позачергових виборах народних депутатів України
26 жовтня 2014 року

Херсонська область
Окружна виборча комісіяз виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 182
Заступник голови комісії – Шевченко Микола Іванович, 1953 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Вергун Людмила Григорівна, 1948 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Авер’янова Олена Олексіївна, 1974 року народження – від Політичної партії «Народно-трудовий союз України»;
Акімова Лариса Павлівна, 1948 року народження – від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»;
Бондарчук Алла Олегівна, 1965 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Васильєв Володимир Юрійович, 1969 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада»;
Гандзюк Надія Іллівна, 1952 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
Городецька Марія Петрівна, 1953 року народження – від Комуністичної партії України;
Дзюбенко Петро Петрович, 1976 року народження – від Соціалістичної партії України;
Кошевий Фрідріх Олександрович, 1961 року народження – від Партії Зелених України;
Маслова Наталія Вікторівна, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»;
Рєвтов Андрій Миколайович, 1972 року народження – від Політичної партії «Зелені»;
Танська Тамара Йосипівна, 1946 року народження – від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»;
Текутєв Віктор Вікторович, 1970 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
Тимофієнко Юрій Вячеславович, 1964 року народження – від Ліберальної партії України;
Христич Юрій Петрович, 1956 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА».
Секретар Центральної виборчої комісії                                                    Т. ЛУКАШ

 

Витяг із додатка 20до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 вересня 2014 року № 858

СКЛАД
окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
на позачергових виборах народних депутатів України
26 жовтня 2014 року

Херсонська область
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 183
Голова комісії – Ягофарова Лада Олександрівна, 1972 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Дівєєва Ніна Олексіївна, 1955 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Тіхонова Тетяна Петрівна, 1979 року народження – від Партії Пенсіонерів України.
Члени комісії:
Болтушенко Микола Володимирович, 1986 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Бочарова Олена Анатоліївна, 1963 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
Войтенко Олексій Валерійович, 1972 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Д’яков Олександр Тимофійович, 1975 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Д’якова Оксана Володимирівна, 1976 року народження – від Соціалістичної партії України;
Іващенко Ганна Анатоліївна, 1960 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
Каценко Валентина Михайлівна, 1947 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада»;
Корнієнко Юрій Гаврилович, 1948 року народження – від Ліберальної партії України;
Крейза Таїсія Федорівна, 1946 року народження – від партії Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна»;
Кручиненко Олександр Сергійович, 1982 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Однорог Юрій Миколайович, 1960 року народження – від Партії Зелених України;
Панів Юлія Віталіївна, 1986 року народження – від Політичної партії «Народно-трудовий союз України»;
Цигульська Лариса Семенівна, 1958 року народження – від Політичної партії «Зелені»;
Швець Анатолій Валерійович, 1982 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Ягофарова Крістіна Олександрівна, 1993 року народження – від Політичної партії Українська платформа «СОБОР».

Секретар Центральної виборчої комісії                                                    Т. ЛУКАШ

Витяг із додатка 20до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 вересня 2014 року № 858

СКЛАД
окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
на позачергових виборах народних депутатів України
26 жовтня 2014 року

Херсонська область
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 184
Голова комісії – Тертична Ірина Олександрівна, 1960 року народження – від Соціалістичної партії України.
Заступник голови комісії – Бондар Ольга Іванівна, 1952 року народження – від Політичної партії «Народно-трудовий союз України».
Секретар комісії – Петрова Любов Іванівна, 1944 року народження – від Комуністичної партії України.
Члени комісії:
Бернацький Володимир Олександрович, 1948 року народження – від Політичної партії «Зелені»;
Біда Тетяна Іванівна, 1969 року народження – від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»;
Борідко Віктор Миколайович, 1966 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Вергулес Олександр Павлович, 1950 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Весенчук Олена Олександрівна, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»;
Задунаєнко Анатолій Анатолійович, 1953 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Іванова Маргарита Михайлівна, 1942 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Кабицька Ірина Юріївна, 1977 року народження – від Партії Пенсіонерів України;
Косоног Андрій Миколайович, 1965 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Костильова Олександра Леонідівна, 1963 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Лазоренко Ольга Василівна, 1962 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
Лисенко Дмитро Юрійович, 1986 року народження – від Ліберальної партії України;
Нікогосян Діана Володимирівна, 1984 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
Петрієнко Алла Миколаївна, 1963 року народження – від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»;
Фисина Олена Юріївна, 1962 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.
Секретар Центральної виборчої комісії                                                    Т. ЛУКАШ

 

 

Витяг із додатка 20до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 вересня 2014 року № 858

СКЛАД
окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
на позачергових виборах народних депутатів України
26 жовтня 2014 року

Херсонська область
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 185
Голова комісії – Білоус Ігор Романович, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Поляренко Інна Володимирівна, 1967 року народження – від Ліберальної партії України.
Секретар комісії – Зубатова Світлана Федорівна, 1955 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
Барцьось Віктор Анатолійович, 1960 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
Барцьось Олена Володимирівна, 1966 року народження – від Партії Зелених України;
Величковська Анна Олександрівна, 1989 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»;
Величковська Наталія Михайлівна, 1970 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Головко Павло Олександрович, 1961 року народження – від Політичної партії «Зелені»;
Іванова Юлія Григорівна, 1980 року народження – від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»;
Костецький Михайло Петрович, 1957 року народження – від Соціалістичної партії України;
Молибог Сергій Степанович, 1981 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Мошенський Олександр Олегович, 1992 року народження – від Політичної партії «Народно-трудовий союз України»;
Салтикова Ірина Юріївна, 1982 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Самулєнкова Ірина Петрівна, 1962 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Федченко Неля Володимирівна, 1972 року народження – від Політичної партії Українська платформа «СОБОР»;
Федченко Світлана Петрівна, 1950 року народження – від політичної партії «Наша Україна»;
Фролов Анатолій Іванович, 1941 року народження – від Комуністичної партії України;
Фурсенко Тетяна Миколаївна, 1959 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Секретар Центральної виборчої комісії                                                    Т. ЛУКАШ

 

Витяг із додатка 20до постанови Центральної виборчої комісії

від 5 вересня 2014 року № 858

СКЛАД
окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
на позачергових виборах народних депутатів України
26 жовтня 2014 року

Херсонська область
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 186
Голова комісії – Возаловська Наталія Анатоліївна, 1963 року народження – від Політичної партії Українська платформа «СОБОР».
Заступник голови комісії – Каплунова-Козел Жанна Володимирівна, 1968 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».
Секретар комісії – Марченко Маргарита Олександрівна, 1963 року народження – від партії Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».
Члени комісії:
Бушко Анжеліна Олександрівна, 1975 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
Гуценко Галина Іванівна, 1946 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;
Іванова Тетяна Сергіївна, 1972 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Литвиненко Микола Юрійович, 1984 року народження – від Соціалістичної партії України;
Малишева Любов Михайлівна, 1951 року народження – від Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;
Махрова Світлана Григорівна, 1977 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Млавець Федір Федорович, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Москаленко Тетяна Кузьмівна, 1948 року народження – від політичної партії «Наша Україна»;
Полісада Петро Миколайович, 1943 року народження – від Комуністичної партії України;
Романова Олена Анатоліївна, 1960 року народження – від Ліберальної партії України;
Скороход Володимир Григорович, 1976 року народження – від Партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!»;
Соловйова Любов Іванівна, 1962 року народження – від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Федорчук Зінаїда Харлампівна, 1950 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада»;
Шестакова Олена Олександрівна, 1976 року народження – від Політичної партії «Зелені»;
Шпачинський Костянтин Миколайович, 1950 року народження – від Партії Зелених України.
Секретар Центральної виборчої комісії                                           Т. ЛУКАШ

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

141