«Правий сектор» не вірить у вибори

Написано . в . Опубликовано в Новости, Политика

У «Правому секторі» вважають, що виборами в Україні ситуацію не змінити – потрібна національна революція. Про це в ефірі Громадського заявив Андрій Тарасенко, заступник з громадсько-політичної діяльності голови «Правого сектору».

«Для нас ціллю є побудова національної держави. Вже ніякими виборами змінити ситуацію в країні неможливо. Кожні вибори це доводять. У нас в один тур вибрали президента і всі думали, що одразу станемо щасливими, але цього не сталося. Зараз велике розчарування у великої кількості людей. Потім були парламентські вибори і всі сподівалися, що щось вирішиться, але нічого не вирішується», — сказав він.

Цього року, на його думку, перепоною для національної революції став збройний конфлікт на сході.

«Змінити країну ми можемо тільки національною революцією. Цього року це було неможливо через зовнішню агресію (…) Національна революція – це зміна системи. Та система, яка зараз існує, така ще з Радянського союзу. Нашим завданням на 2015 рік є розбудова своєї системи, яка зруйнує існуючу», — заявив Тарасенко.

Також, він анонсував створення мережі громадських організацій, які працюватимуть по різних напрямках.

«Буде і політична складова, і військова, і громадська. Будуть організації, які займатимуться дітьми, будуть займатися і науковцями. І це буде ціла система (…) Це також розбудова партії, яка буде брати участь у виборах. Це є розбудова громадського руху, молодіжного крила «Правого сектора», — пояснив він.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151