Майбутнє нашої країни.

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

Голова обласної ради Віктор Пелих у рамках студійної програми «Діалоги», що на телеканалі «Твій плюс», поспілкувався з майбутніми журналістами – вихованцями Херсонського академічного ліцею ім. Олега Мішукова.

Ліцеїсти, які навчаються журналістській справі, мали змогу поставити Віктору Пелиху всі хвилюючі їх запитання. Звичайно, не оминула прогресивна молодь і суспільно-політичну ситуацію в державі. «Ми всі хочемо, щоб Україна міцніла та розвивалася. Найперше, що треба розуміти: українці – це миролюбивий народ. Тому необхідно зберігати мир, соціальний спокій та приймати виважені рішення», – зауважив Віктор Пелих.

Також посадовець акцентував на важливості обраної ліцеїстами професії: «Журналістика – справа складна і цікава одночасно. В ній працюють інтелектуали, експерти в багатьох галузях. Адже журналіст завжди в центрі подій, і кожен день його життя не схожий на інший. Ви, молодь, — майбутнє нашої країни. Тому ваш інтелектуальний потенціал має величезну цінність для держави. У свою чергу, професійне зростання, яке невід’ємне від таких високих моральних рис, як професійність, чесність та відповідальність, допоможе розбудувати нашу область і державу в цілому».

maibutne

Посадовець висловив свою позицію також щодо розвитку проекту практичних навчань майбутніх журналістів. «Подібні проекти – запорука успіху не лише на творчому шляху ліцеїстів, а й на життєвому», – констатував голова обласної ради.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154