Вітаємо жительку м.Херсона зі 100-річним ювілеєм

Написано Adm в . Опубликовано в Люди Херсонщины

Турбота про людей похилого віку займає центральне місце в діяльності органів Пенсійного фонду в області, саме тому головним правилом в роботі стало твердження: «Ми працюємо для людей». Особлива увага приділяється пенсіонерам, яким виповнилося 80 років і більше: працівники Фонду консультують пенсіонерів щодо змін в пенсійному законодавстві, виїжджають за місцем проживання, щоб розповісти про перерахунки або розміри грошових виплат, підтримують добрим словом.

Кожній людині, яка прийшла у цей дивовижний світ, долею визначено певний відрізок часу, котрий складає її вік. Для одних життя, як спалах зірки — одна лише мить, а для інших — до останньої межі належить пройти десятки літ. Так, в Херсонській області проживає 43 пенсіонери, яким виповнилося 100 років, з них 19 — мешкають в м. Херсоні. Серед тих, кому доля подарувала довге життя, хоч і непросте, та втім, по-своєму щасливе — Пержинська Степанида Антонівна, учасник війни, яка нещодавно відмітила столітній ювілей. Треба заслужити в Бога, аби дожити до глибокої старості з ясним розумом та повним сил і енергії. Пишаємося, що в нашому місті живе така прекрасна людина.

Народилася ювілярка 15 грудня 1913 року у с.Костянтинівці, Великолепетиського району, Херсонської області, у багатодітній родині, мала З брати та 2 сестри. Багато випробувань довелось їй зустріти на життєвому шляху: у 12 років втратила матір, пережила Голодомор, у 1937 році її чоловіка було репресовано, в 1938 році розстріляно (реабілітований у 1991 році), всі біди і нужду воєнного часу відчула на собі.

З молодих років не покладаючи рук пропрацювала на землі, багато років віддала колгоспу ім. Калініна Нижньосірогозького району, згодом, у зв’язку з переїздами, змінювала місця роботи: працювала і в школі, й у військовому шпиталі, і в дитячій консультації. Її трудовий стаж становить майже 40 років. На всіх ділянках роботи, де працювала ювілярка, характеризувалася високою працездатністю, добросовісним виконанням посадових обов’язків, відповідальністю за доручену справу. З 1969 року мешкає в м. Херсоні.

100r2

Нелегке життя довелося прожити ювілярці, та ні про що не шкодує. Щира і глибока любов до землі, до дітей, ближніх допомогли їй вижити і досягти 100-річного ювілею. В цьому, мабуть, і є секрет її довголіття. Пишається тим, що має велику та дружню родину, адже має дві дочки, 2 онуки, 6 правнуків та 4 праправнуки. Енергія Степаниди Антонівни, її оптимізм, бадьорість та любов до життя захоплюють кожного, хто з нею знайомий. Такі ж враження склалися у керівництва пенсійної галузі Херсонщини, яке в повному складі наприкінці минулого року завітало до ювілярки.

«Кланяємося Вам, бажаємо міцного здоров’я, усіляких гараздів, любові від онуків, правнуків та праправнуків і ще довгих років життя на радість родині», — сказала у вітальному слові начальник головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, депутат Херсонської міської ради Зінаїда Тимофіївна Лазарєва.

Вітали (зліва — направо): Рукавішнікова Оксана Олександрівна – начальник управління Пенсійного фонду в м. Херсоні; Пелих Ірина Вікторівна – перший заступник  начальника головного управління Пенсійного фонду України в  Херсонській області; Пержинська Степанида Антонівна, пенсіонерка, учасник ВВВ, якій виповнилося 100 років; Лазарєва Зінаїда Тимофіївна — начальник головного управління Пенсійного фонду України в  Херсонській області, депутат Херсонської міської ради; Тарнавська Людмила Францівна — заступник  начальника головного управління Пенсійного фонду України в  Херсонській області; донька Ніна Станіславівна.

Фото Алеана Альперта

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151