Затвердили нагороду

Написано . в . Опубликовано в Общество

З нагоди відзначення 70-річчя утворення Херсонської області під час ХХІХ сесії обласної ради VІ скликання, яка пройшла за участі голови облдержадміністрації Миколи Костяка та під керівництвом голови облради Віктора Пелиха, були затверджені описи та ескізи нагрудного знака «За заслуги перед Херсонщиною», посвідчення та фрачника.

nagrad2

«Таку нагороду отримають люди, які зробили вагомий внесок у розвиток та розбудову Херсонщини протягом останніх 70 років, які створювали добробут та благополуччя у нашому краю», — підкреслив Микола Костяк.

Тому, як відзначив голова обласної державної адміністрації, у цьому році нагрудний знак «За заслуги перед Херсонщиною», посвідчення,  фрачник та 5 тис. грн отримає сім осіб, які зробили найбільше для рідного краю протягом її існування. «Вони стануть почесними громадянами міста Херсона та високо шануватимуться усіма поколіннями: від малого до великого», — наголосив Микола Костяк.

До того ж, за його словами, починаючи від 2014 року, даною нагородою будуть удостоєні кожного року 5 найактивніших жителів області, які протягом року зробили визначний внесок у майбутнє регіону.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154