На Херсонщині відсвяткували День Святого Миколая

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами обласної ради Валерій Григоренко привітав вихованців Калінінської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату 1-ІІ ст. №1 Херсонської обласної ради із Днем Святого Миколая Чудотворця.

Звертаючись до дітей, Валерій Леонідович відзначив: «Це світле свято приходить до нас, сповіщаючи про наближення Різдва Христового й Нового року. Воно дарує кожному віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших».

Валерій Леонідович побажав вихованцям школи-інтернату міцного здоров’я, щасливої долі та Господнього благословення. Також посадовець звернувся до колективу вихователів та вчителів: «Від імені голови обласної ради Віктора Пелиха та депутатського корпусу облради звертаюся до вас — вчителі і вихователі, фахівці, які щодня піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові. Низький уклін вам за вашу душевну щедрість, за щоденну невтомну працю і турботу. Нехай ваші серця завжди будуть відкритими для добрих справ і милосердя».

Традиційно, малюкам були вручені солодкі подарунки.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150