На всеукраїнській селекторній нараді

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Міністр соціальної політики України Наталія Королевська в черговий раз провела Всеукраїнську селекторну нараду з питань соціального захисту ветеранів.

Першочерговим питання порядку денного стало проведення роботи у 2013 році щодо соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, а також перспектив роботи у зазначеному напрямку на 2014 рік.

Щодо цього доповів директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Причина. «У 2013 році було забезпечено: виплату адресної грошової допомоги до 5 травня, надання матеріальної допомоги, виплату стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років, надання пільг за користування житлово-комунальними послугами на придбання твердого палива і скрапленого газу тощо. Усі гарантії соціального захисту ветеранів війни забезпечуються відповідно до законодавства України», — зазначив він.

Окрім того, за його словами, з бюджетів усіх рівнів надається фінансова підтримка громадським ветеранським організаціям.

Також учасники селекторної наради обговорили питання щодо стану підготовки до відзначення у 2014 році області Року учасників бойових дій на території інших держав, 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

«На сьогодні в області утворено організаційний комітет та затверджено план заходів до відзначення у 2014 році Року учасників бойових дій на території інших держав, згідно з яким в населених пунктах області та м.Херсоні відбудуться урочисті збори та святкові концерти, мітинги-реквієми та церемоніали покладання квітів, пройдуть поминальні панахиди по загиблим в Афганістані», — доповів Геннадій Причина.

Не залишилося поза увагою і питання участі Херсонської області у підготовці до відзначення 70-ї річниці визволення України. Нагадаємо, з 28 вересня 2013 року по території Херсонщини стартувала Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України». Її завершальний етап відбудеться 13 березня 2014 року в Херсоні з нагоди 70-ї річниці його визволення від німецько-фашистських загарбників.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

138