ПриватБанк допоможе херсонцям придбати подарунки до зимових свят через Інтернет

Написано . в . Опубликовано в Новости, Общество

 

Відтепер у херсонців з’явилася можливість за допомогою ПриватБанку зручно та швидко здійснити купівлі в Інтернеті, адже ПриватБанк відкрив спеціальний «Магазин», у якому можна придбати будь-який товар через Інтернет. Доброзичливі консультанти допоможуть клієнту обрати найвигіднішу пропозицію в інтернет-магазинах України (Comfy, Praktiker, 5ok, TopMall, Gold.ua, знижкові сервіси «Покупон» і Groupon) та усього світу (E-Bay, Amazon, AliExpress тощо).

Досвідчені ринкові експерти виділяють топ-5 переваг «Магазину»:

— фахові консультації та широкий вибір найцікавіших пропозицій інтернет-магазинів;

— приємні бонуси за купівлі для кожного клієнта, у т. ч. можливий cashbаck до 6%;

— можливість придбати товар у кредит за допомогою сервісу «Оплата частинами» (безвідсотковий кредит до 24 міс.), кредитної картки «Універсальна» або розстрочки на картку;

— доставка безпосередньо в «Магазин» – за бажанням клієнта;

— гарантія ПриватБанку на повернення або обмін товару, що придбано на рекомендованих сайтах-партнерах, у т. ч. іноземних.

Важливо, що «Магазин» пропонує перевірені сайти-партнери та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не надійшов, продавець помилився в розмірах або товар бракований, то ПриватБанк допоможе вирішити такі питання.

 

Як повідомляє прес-служба банку, «Магазин» працює за прозорою технологією: клієнт повідомляє, що бажає придбати; консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину; після чого банк за бажанням клієнта допомагає оформити кредит; партнер відправляє товар у «Магазин», а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. І на кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у «Магазині». Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14 до 30 днів (залежно від сайту-продавця).

У Херсоні такий «Магазин» почав працювати у головному регіональному відділенні ПриватБанку на проспекті Ушакова, 43 і вже встиг привернути увагу покупців. Він був створений 26 серпня цього року — і його послугою скористалися близько 100 клієнтів. Незабаром «Магазин» буде відкрито в кожному відділенні ПриватБанку.

Довідка:

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. За даними на 1 січня 2014 року, активи банку становлять 214,5 млрд грн, капітал – 20,3 млрд грн, чистий прибуток банку за 2013 рік – 1,873 млрд грн.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000  індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює понад 188 банкоматів, 361 термінал самообслуговування та 70 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку www.pb.ua.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151