ПриватБанк долучився до акції “100 добрих справ до 100-річчя Херсонської міської клінічної лікарні”

Написано . в . Опубликовано в Новости, Общество

 

Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша підбила підсумки акції “100 добрих справ до 100-річчя лікарні”, розпочатої з нагоди ювілею шанованого і знаного медичного закладу. Одним із найактивніших учасників акції стала Херсонська філія ПриватБанку, яка придбала для лікарні 3 високотехнологічні монітори та підготувала цінні подарунки кращим відділенням — власникам сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

hospital

Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша має потужний стаціонар на 370 ліжок та 6 поліклінік, які забезпечують близько 1 млн. 300 відвідувань на рік. У рамках ювілейної акції пройшов конкурс «Кращий по професії», проведено цикли лекцій про історію лікарні в навчальних закладах, придбано діагностичну апаратуру і зроблено багато інших добрих справ.
Херсонська філія ПриватБанку радо вітає колектив лікарні із гідним завершенням ювілейного року, висловлює глибоку повагу усім співробітникам, вдячність за багаторічну співпрацю і бажає колективу успішного, доброго, мирного нового року.

 

Довідка:

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. За даними на 1 січня 2014 року, активи банку становлять 214,5 млрд грн, капітал – 20,3 млрд грн, чистий прибуток банку за 2013 рік – 1,873 млрд грн.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000  індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює понад 188 банкоматів, 361 термінал самообслуговування та 70 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку www.pb.ua.

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152