Очільники області зустрілися з офіцерами запасу

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Голова ОДА Микола Костяк та голова обласної ради Віктор Пелих на зустрічі з офіцерами запасу Херсонщини відповідали на запитання, що хвилюють громаду: ефективність прийнятого в області бюджету на 2014 рік та збереження соціального спокою в регіоні.

«Я впевнений, нам усім не байдуже, чим живе і житиме Херсонщина. Особливо, коли область має надзвичайні перспективи розвитку по всіх напрямках виробництва, продовжує розвиватися інфраструктура регіону – на черзі введення в експлуатацію мостопереходу «Таврійський-ХБК» у 2014 році», — звернувся до офіцерів запасу області голова обласної державної адміністрації Микола Костяк на зустрічі з ними.

Не оминув увагою губернатор і нинішню суспільно-політичну ситуацію в країні, зазначивши, що Херсонщина – одна з небагатьох областей, де усі сили покладені на збереження спокою та стабільності.

Голова обласної ради Віктор Пелих зауважив, що, незважаючи на політичні вподобання, обласна рада прийняла бюджет на поточний рік: «Ми прийняли бюджет на 2014 рік одноголосно. Обласна рада затвердила фінансування таких об’єктів, як будинок офіцерів – значущих соціальних об’єктів, які не вирішувалися роками. Це і перинатальний центр, і мостовий перехід. Звичайно, в цих масштабних проектах розраховуватимемо на підтримку держави. Та я переконаний, що нас підтримають і ми їх обов’язково завершимо».

oficier1

При цьому Віктор Пелих підкреслив, що дуже важливим є збереження правопорядку в регіоні: «Суспільно-політична ситуація в державі створює напругу серед громад. Головне, щоб у Херсонській області зберігався правопорядок і не було радикалізму. Для цього, в тому числі й Херсонщині, потрібен ваш глибокий життєвий досвід, мудрість та приклад, який ви несете молодому поколінню».

Офіцери запасу мали можливість особисто поспілкуватися з високопосадовцями, задаючи різноманітні питання.

Також військовослужбовці під час зустрічі неодноразово наголошували, що готові надавати свою підтримку обласній владі під час складної політичної ситуації в країні. Вони запевнили, що готові «підставити плече» представникам місцевої влади для збереження правопорядку. Зокрема, якщо виникне потреба, створити загони добровільних дружин.

oficier2

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153