НАУКОВЦІ ТА ДЕПУТАТИ ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ

Написано . в . Опубликовано в Новости, Общество

Вони планують разом зробити потужний комунікативний прорив в освіті регіону. Вчителі, науковці та депутати об’єднали зусилля і вже працюють над низкою цікавих задумів. Для цього на засіданні профільної комісії обласної ради створили спеціальну робочу групу.
ЇЇ перше засідання відбулось на базі ХДУ, де обговорили спільний з навчальним закладом проект зі створення єдиної електронної освітньої бази. Незабаром ноу-хау буде впроваджено в життя .
Сучасна школа — потужна, модернізована та оснащена за останнім словом техніки . Такою її бачать присутні. Для цього щонайперше вони планують створити комплексну інформаційну систему . Подібне ноу-хау вже вдало застосовують вінницькі освітяни і досвід є звідки перейняти, вважає професор Олександр Співаковський, перший проректор ХДУ.
Користі від новинки чимало і для викладачів , і для батьків, і для самих учнів. Електронний документообіг, можливість повноцінного дистанційного навчання, контроль за успішністю дитини. Це далеко не повний перелік можливостей ,які відкриває для користувачів подібна база. Її системне забезпечення візьмуть на себе фахівці кафедри інформатики ХДУ. До речі , як чималий бонус усі школи отримають безкоштовний доступ до зовсім недешевих ліцензійних програм.
Артем Кияновський, голова постійної комісії обласної ради з питань науки , освіти, культури , молоді , спорту та взаємодії із ЗМІ підкреслив, що з впровадженням програми не зволікатимуть. Спочатку її випробують на базі трьох опорних шкіл у Херсоні та області. І вже до кінця навчального року планують долучити до процесу і інші навчальні заклади регіону. Валентина Біляєва, директор Херсонської ЗОШ № 52 та директор Скадовської гімназії запевняють, що педагоги новацію щиро вітають та чекають на неї з нетерпінням.
Окрім спільного з ХДУ проекту члени профільної комісії запропонували ще один не менш корисний. Для цього планують розробити спеціальну програму грантів для вчителів новаторів. Відтак цікаві розробки в галузі інформаційно-комунікаційних технологій підтримають фінансово.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151