Чаплинський прокурор Петренко – схаменіться!

Написано . в . Опубликовано в Новости, Общество, Правопорядок, Сельское хозяйство

Іноземні інвестори підприємства ТОВ «Глобал-Инвест» Кодан Ахмет громадянин Туреччини та Каракаш Еррол громадянин Сполучених Штатів Америки, занепокоєні ситуацією, що склалась з їх колись прибутковим підприємством.

Нагадаємо, що нещодавно з підприємства ТОВ «Глобал-Инвест» злочинцем Ракібовим Ансаром id=»more-14458″> за простроченою довіреністю було незаконно перереєстровано на його фірму ФГ «Оазис-Півдня» близько 3000 гектарів сільськогосподарських земель.

ТОВ «Глобал-Инвест» було оскаржено до Міністерства юстиції України рішення державних реєстраторів, за допомогою яких злочинцем Ракібовим Ансаром, було просто викрадено з підприємства понад 3000 родючих гектарів землі. Наказом Міністерства юстиції України від 19.04.2017р. №1295/5 скаргу ТОВ «Глобал-Инвест» задоволено та відповідно скасовано незаконну реєстрацію вкрадених земельних ділянок.

Наказ МІНЮСТУ

Проте, злочини в нашій країні, а тим паче, якщо їх розслідує Чаплинська прокуратура на чолі з прокурором Петренко Костянтином, приречені бути не розкритими, а злочинці які є близькими друзями прокурора, яким є Ракібов Ансар, ніколи не будуть притягнуті до відповідальності.
Чому ж саме злочинці кришуються правоохоронними органами? Нашій редакції, з перевірених джерел стало відомо, що прокурор Петренко з Чаплинки – є давнім другом колишнього директора ПП «Харистрон» фото ансарРакібова Ансара, який не тільки безкарно викрав з підприємства сільськогосподарську техніку вартістю понад 5 мільйонів гривень, а й далі продовжує чинити тяжкі шахрайські злочини, не побоюючись кримінальної відповідальності.

Напевно, що грошові кошти від проданих квартир Гумуштекіна Халдуна в Стамбулі приблизною вартістю 7000 00 доларів США, який в свою чергу є близьким другом Ракібова Ансара, за замовними кримінальними справами пов’язаними з рейдерським захопленням підприємств ПП «Харистрон» та ТОВ «Глобал-Инвест» – в значній мірі осіли в кишені прокурора Петренко.

Лише так можна пояснити такі однобокі розслідування кримінальних справ з метою захоплення активів підприємств з іноземними інвестиціями та повне ігнорування та кришування злочинних діянь Ракібова Ансара.

Фото: Ансар Ракібов

Заява про кримінальне правопорушення за фактом підробки документів Ракібовим Ансаром та незаконною перереєстрацією земель ТОВ «Глобал-Инвест» просто місяць, без жодних слідчих дій, пролежала в Чаплинській прокуратурі та Чаплинському відділенні поліції.

Ракібов Ансар, керівник Фермерського господарства «Оазис Південь» підробивши печатки, за підробленою довіреністю, ошукавши людей обіцянками величезних прибутків, через корумпованих реєстраторів, перереєстрував на свою фірму тисячі гектарів паїв, що були в довгостроковій оренді ТОВ «Глобал-Инвест».  Відповідно, надані додаткові угоди не були належним чином посвідчені, на них стоїть підроблена та взагалі інша печатка, що не належить ТОВ «Глобал-Інвест», а тому є недійсними. Печатка поставлена на додаткових угодах явно відрізняється від гербової печатки ТОВ «Глобал-Инвест». Тобто, виходить що злочинці навіть не навантажували себе виготовленням справжньої печатки.

 

Реєстраційні дії щодо незаконного розірвання договорів оренди ТОВ «Глобал-Инвест» та перереєстрації їх на підприємство шахрая Ракібова Ансара ФГ «Оазис Півдня» проводилось реєстраторам за однією заявкою і на підставі одного рішення. Вказані злодіяння реєстраторів спільників злочинної мафії, не тільки грубо порушили норми Закону України» Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», а й потягли за собою збитки в недоплаті бюджетних платежів на сотні тисяч гривень.

Проте, прокурором Петренко, вказані злочинні діяння, покриваються, адже вони стосуються його друга Ракібова Ансара.

 

Не пройшло й місяця, як підприємством було подано ряд заяв про злочини, так підприємство ТОВ «Глобал-Инвест» зіштовхнулось з новою проблемою.

Підприємству просто забороняють використовувати земельні ділянки, котрі знаходяться в його оренді, що є прямим втручанням в господарську діяльність.

Ракібов Ансар, продовжує правовий безлад. З сусідніх селищ звозяться проплачені люди, які просто не дають працювати сільськогосподарській техніці та сіяти орендовані поля. ТОВ «Глобал-Инвест» яке й так фінансово потерпіло від рейдерських атак, через блокування посівного сезону отримує колосальні збитки.

Де ж це бачено, щоб орендар земельних ділянок, за які він сплатив орендну плату, взагалі позбавлений права їх обробляти та використовувати.

 

Знову ж таки, ТОВ «Глобал-Инвест» звернулось з відповідними заявами до Чаплинського відділу поліції та поліція, отримавши вказівку Чаплинського прокурора Петренко, просто підняла руки вгору, покриваючи організатора масових незаконних акцій Ракібова Ансара. На сьогоднішній день, сторонні особи, яких привозить в поле Ракібов Ансар й надалі блокують посівні роботи ТОВ «Глобал-Инвест», не надаючи жодних документів та пояснень по своїх діях.

 

Скільки ж часу, чи вже років  може чинитись такий правовий безлад на території місцевого пана прокурора  Петренко???

 

Ситуація в селі Надеждівка Чаплинського району в прикордонному до Криму регіоні дістала такого широкого розголосу, що представників ТОВ «Глобал-Инвест» було запрошено на нараду керівництвом управління національної поліції в Херсонській області. Запрошено було й представників котрі блокували роботу ТОВ «Глобал-Инвест», зокрема Ракібова Ансара організатора збору невідомих осіб. Останні чомусь на нараду не з’явились….мабуть сказати їм було зовсім нічого…явні злочинні діяння в даній ситуації навіть брехнею не прикриєш.

Вже наступного дня, керівництвом поліції області, було відправлено до села Надеждівка цілу слідчу групу з заступниками Управління. Провівши допити та проаналізувавши в правовому полі ситуацію, що склалась з блокуванням підприємства ТОВ «Глобал-Инвест», слідчими було встановлено, що люди, котрих збирав для блокування посівного сезону підприємства, не є пайщиками власниками переданих в оренду земель, а є проплаченими за 200 гривень мешканцями села Надеждівка та сусідніх селищ, яких з таким розмахом збирав Ракібов Ансар.

 

Проте, як відомо, для злочинців безвихідних ситуацій в нашій країні не має, і друг Ракібова Ансара — Чаплинський прокурор — Петренко Костянтин, знову ж таки допоміг останньому в продовженні здійснення плану рейдерського захоплення ТОВ «Глобал-Инвест» та доведення його до банкрутства через неможливість працювати.

Прокурор Петренко, не побоюючись закону та не керуючись жодною нормою Кримінально-процесуального кодексу України, просто видумав «геніальний» в лапках план з присмаком правового «бєзпрєдєла»!

 

А саме, вирішив  накласти арешт на земельні ділянки ТОВ «Глобал-Инвест» та заборонити законному землекористувачу ТОВ «Глобал-Инвест»  використовувати за призначенням у будь-який спосіб (культивувати, вносити добрива, зрошувати, засівати тощо) та ще й в рамках кримінального провадження, де потерпілою особою визнано саме ТОВ «Глобал-Инвест», що взагалі не відповідає вимогам КПК України.

ФОТО КЛОПОТАННЯ СЛІДЧОГО ПРО АРЕШТ

Таким чином, хоча на підставі наказу Міністерства юстиції України, земельні ділянки нарешті повернулися законному землекористувачу –                   ТОВ «Глобал-Инвест», прокурор Петренко все одно намагається будь-яким, хоч би і в край незаконним рішенням позбавити можливості ТОВ «Глобал-Инвест» обробляти земельні ділянки.

Крім того, прокурор Петренко, відпрацьовуючи гроші, отримані від Ракібова Ансара, навіть, не виконує рішення Чаплинського районного суду, яким скасовано підозру у вчиненні кримінального правопорушення інвестором ТОВ «Глобал-Инвестом» Коданом Ахметом. Таким чином прокурор Петренко чхати хотів на вимоги закону та робить все, щоб покривати злочинне угруповання того ж самого Ракібова Ансара.

Рішення суду по скасування підозри

Дивно, але чому такі явно незаконні дії не помічаються керівництвом прокуратури Херсонської області? Адже ще рік тому, новопризначений прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко пообіцяв, що не допустить жодних незаконних арештів майна та активів ТОВ «Глобал-Инвест» та ПП «Харистрон», а тим більше блокування господарської діяльності з боку правоохоронних органів, що є прямим втручанням в господарську діяльність суб’єкта господарювання.

Скарга на прокурора області

Іноземні інвестори підприємства ТОВ «Глобал-Инвест» Кодан Ахмет громадянин Туреччини та Каракаш Еррол громадянин Сполучених Штатів Америки, через такий правовий безлад, вимушені звернутись та подали відповідні скарги на злочинні діяння Чаплинського прокурора Петренко Костянтина до керівництва прокуратури Херсонської області та до Генеральної прокуратури України з вимогою вжити невідкладних заходів відносно їх припинення та притягнення винних осіб до відповідальності.

Обратная ссылка с вашего сайта

Комментариев (1)

  • Бывалый

    |

    Гнать надо всех турок (своих, американских и оригинальных) с Херсонщины. Вор у вора дубинку украл.

    Повторить

Оставьте комментарий

158