Благодійність без кордонів

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Щороку тисячі дітлахів у світі отримують подарунки в рамках Міжнародного проекту «Сумка самарянина».

Головна мета цієї благодійної акції, аби кожна дитина  у світі отримала подарунок у різдвяні свята і знання про Ісуса Христа. Така традиція зародилась ще у 70-х роках в одній американській родині. Долучились до цього і херсонські діти.

Яскраві коробки для хлопчиків і дівчат з Херсона чекають  на своїх майбутніх володарів уже кілька місяців. Вони перетнули тисячі кілометрів і все ж таки дісталися зі Сполучених Штатів до нашого міста. Міжнародний проект «Сумка самарянина»  радує дітлахів у всьому світі вже багато років поспіль. А починалось усе зі звичайної коробки для взуття.

Як розповів Сергій Дмитрієв, протоієрей, голова відділу соціального служіння та благодійності Херсонської єпархії УПЦ, цей міжнародний проект діє не тільки в країнах Африки, де у малечі немає можливості отримати подарунок під час свят, але й у інших державах. В Україні такі презенти здебільшого отримують діти з малозабезпечених сімей.

У Катерининському соборі Херсона діти разом прочитали молитву «Отче наш» та заслухали колядки від вихованців недільної школи, адже за церковним календарем свята ще тривають. Та все ж найбільше зацікавили малечу самі коробки. Кожен хотів швидше отримати свою та подивитись, що там.

Важливість такої акції ще й у тому, що діти розуміють: добре не тільки отримувати, але й робити подарунки власними руками.

Ось так справа однієї американської родини переросла на міжнародний благодійний рух, який навчає милосердю, любові та щирого ставлення один до одного.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153