Побудують «зелену школу»

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

У приміському селищі Антонівка (Дніпровський район Херсона), цілком можливо, буде унікальна для міста школа — «Зелена».

Мова йде про проект триповерхового нового навчального корпусу для школи №21. Будівля цього навчального закладу, де і зараз відбуваються заняття, побудована більше 140 років тому. Мало того, що вона стара, так ще й маленька. Через це багато антонівських дітей змушені їздити на навчання в інші школи міста. Так що є потреба розширюватися.

Завдяки участі у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування, Антонівська загальноосвітня школа №21 розробила проект добудови триповерхової споруди «Зеленої школи» до основної будівлі.

Інноваційність проекту полягає в будівництві нових приміщень з урахуванням сучасних енергозберігаючих та екологічних «зелених технологій».

Планується використовувати комбіновану систему для нагріву приміщень (сонячну енергію і частково від котельні). «Зелені приміщення» з якісно оформленими робочими зонами, заснованими на високих вимогах екологічних або органічних стандартів, дозволять значно поліпшити шкільне середовище і позитивно вплинуть на стан здоров’я учнів. Така «Зелена школа» буде однією з перших не тільки в Херсоні, а й в Україні. Добудова дозволила б збільшити число учнів у два рази і створити комфортні умови для навчання, організації гарячого харчування і занять спортом.

zelena

Проектом передбачена розробка проектно-кошторисної документації та будівництво триповерхової будівлі «Зеленої школи», в якій буде 10 класних кімнат, їдальня, спортивний і актовий зали, методичний кабінет, ігрові та спальні кімнати для молодшої школи. Передбачається: встановлення сонячних колекторів, оснащення будівлі меблями та енергоефективним технологічним обладнанням, забезпечення навчальних кабінетів відповідною матеріально-технічною базою. Для реалізації проекту необхідно 9,155 млн грн (із Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню — 1,5 млн грн, із місцевого бюджету — 7,635 млн грн, кошти організацій-партнерів — 20 тис. грн).

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150