Одна з кращих в області

Написано . в . Опубликовано в Образование

З обласного на всеукраїнський  — за 22 роки існування статус школи гуманітарної праці значно виріс. Відтепер, згідно наказу Міністерства освіти України, ШГП —  це експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня.

Утім, колектив школи переконаний, що  і надалі досягатиме висот й у навчанні, і в творчості. Причому, слів на вітер не кидають, а підтверджують власними  діями. До речі, переможці олімпіад різних рівнів, спортсмени, відмінники  ще й танцюють та співають.

Вже традиційно обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша гостинно відкриває двері для тих, кого доля поєднала зі Школою гуманітарної праці.  Учні, їх батьки та численні  друзі закладу приходять сюди, аби привітати рідну школу з чергової річницею від дня створення.

ШГП — 22.

Незважаючи на такий молодий вік, колективу закладу та його керівництву вдалося зробити немало, аби Школа гуманітарної праці  стала однією з кращих в області. А  наприкінці 2013-го піднялася й на вищий щабель.

Як підкреслює директор НВК «Школа гуманітарної праці», депутат Херсонської обласної ради Артем Кияновський,  у їхньому навчальному закладі вміють не лише вчитися. І вкотре доводять: талановиті діти  — талановиті у всьому. На головній сцені області спалахують яскраві, нові зірки.

shgt1

Вони танцюють, співають, показують спортивні таланти. І лише небагатьом присутнім у залі відомо, що цього разу у святковому концерті беруть участь ті, кого в школі по праву уже вважають зірками. Щоправда, у навчанні – це переможці та лауреати усіляких конкурсів, олімпіад та спортивних змагань. Від цього свято стає ще яскравішим.

Для народного депутата України Володимира Сальдо цей день особливий. Адже у Школі гуманітарної праці навчається його онука. І хоча Мілана ще не виходить на велику сцену, у неї все попереду. А поки що дівчинка спостерігає за своїми старшими товаришами і ділиться з журналістами враженнями про школу.

Без довгих промов та нагород колектив школи гуманітарної праці вкотре довів — до усього тут підходять креативно. Виступають школярі не самі. Їх підтримує і директор школи, і давні друзі закладу — актори театру. Настій гарний у всіх, а особливо у глядачів, які кожний виступ підтримують гучними оплесками.

Святковий концерт став логічним завершенням Року творчості та початком нового — не менш цікавого. Принаймні для колективу ШГП.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154