Молодь обирає майбутнє

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

Першим університетом на Херсонщині, який відчинив свої двері для абітурієнтів, став ХДУ. 1 березня увесь викладацький склад разом зі студентами вітали усіх одинадцятикласників регіону.

Така рання презентаційна компанія зумовлена тим, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочалася ще у січні, тож ректорат закладу вирішив відповісти на усі хвилюючі школярів питання якомога раніше.

Програма дня відкритих дверей у ХДУ дуже насичена і різноманітна. У холі херсонського вишу абітурієнтів з одного боку зустрічають студенти разом з деканами факультетів, з іншого – кухарі частують одинадцятикласників свіжоприготовленими млинцями. Найбільшою популярністю в учнів цього дня користуються факультети філологічні, технологій і сфери обслуговування та інститут психології, історії та соціології. Серед опитаних нами абітурієнтів майже усіх зацікавила журналістика. Кажуть, усе завдяки грамотно організованій презентаційній компанії цього факультету.

А ось точні науки сучасну молодь мало приваблюють. І хоча студенти фізмату демонструють свої знання на практиці, презентуючи власні технічні прибори, охочих навчатися на їх факультеті небагато. Тим не менш, сам ректор вишу виділити найбільш популярні спеціальності закладу не може. Каже, усі 13 факультетів мають дуже потужний навчальний потенціал і обрати з них один найкращий він не наважується.

Як розповів Олександр Ходосовцев, ректор ХДУ, у день відкритих дверей майбутні студенти дізналися те, чого не можна прочитати та знайти в інтернеті, адже у них була унікальна можливість особисто поспілкуватися як з нинішніми студентами, так і з деканами факультетів. Питання ставлять всеможливі: від умов творчого конкурсу до перспектив навчання та працевлаштування. Серед можливостей закладу – нагода отримати одразу дипломи: український та міжнародний.

Поки інтелектуали області шукали шляхи вирішення цієї проблеми, абітурієнти дізналися більше корисної та важливої інформації і встигли познайомитися з керівниками факультетів. Чи був їх вибір на користь ХДУ- відповідь дізнаємося по закінченні вступної компанії 2014.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

147