Нововоронцовські школярі підготували виставку, присвячену ювілею Кобзаря

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

На минулому тижні з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та з нагоди відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, на базі Нововоронцовської ЗОШ №1 відкрилась виставка творчих робіт учнів загальноосвітніх закладів району, присвячена ювілею Кобзаря.

На виставці були присутні: заступник голови районної державної адміністрації Наталя Литовченко, керівник апарату Нововоронцовської районної державної адміністрації Олена Бриж та начальник відділу освіти, молоді та спорту Нововоронцовської районної державної адміністрації Тетяна Фоменко.

Заступник голови районної державної адміністрації Наталя Литовченко сказала: «Сьогодні Шевченко потрібен нам, бо в його образі та поезії живе для нас сама душа народу, українська душа». Керівники відзначили високий рівень підготовки до презентації виставки та майстерність виставлених робіт. Були презентовані творчі доробки учнів та вихованців усіх шкіл району і районного центру дитячої творчості. Твори юних художників присвячені літературній спадщині та життєвому шляху великого українського поета, художника — Тараса Шевченка.

novovor

Педагогами Нововоронцовської ЗОШ №1 проведені екскурсії по виставці, з захватом присутні слухали про творчий шлях Великого Кобзаря, всіх зацікавили маловідомі факти з його біографії, а також роботи юних художників району. Виставка буде діяти до 24 січня, всі бажаючі можуть її відвідати з 9.00 до 16.00 в робочі дні.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

140